טיסות לבריסל- יעד עבור טיול בר מצווה לאירופה
נכתב על ידי: אבנר כהן
תאריך: 18/08/13

דברים רבים בעולם נעשים בלא שום סיבה, אך יחד עם זאת ישנם דברים שנעשים לא בכדי. אחד הדברים הללו היא בחירתה של העיר הבלגית בריסל כבירתו הלא רשמית של האיחוד האירופי. העיר נחשבת לאחת מהערים בעלות המגוון האתני הגדול ביותר, כשמעל כולם ניתן לשמוע ערב רב של שפות כמו פלמית, צרפתית או הולנדית.

טיול בר מצווה לאירופה

לכן, רבים מעוניינים בטיול לעיר, כדי ליהנות מהגיוון הרב של העיר ולספוג תרבויות שונות, נוסף על ביקור באטרקציות המרתקות שמציעה בריסל. למען האמת בריסל נהנית גם מיתרון נוסף לו היא זכתה וזוהי קרבתה לצרפת ולהולנד, יעדים פופולריים אף יותר בכל טיול בר מצווה לאירופה.

כתוצאה מכך, לאחר יום כיף בדיסנילנד פריז, ביקור במגדל אייפל ונסיעה ברכבת התחתית של הבירה הצרפתית, ומיד אחרי טיול אופניים באמסטרדם וביקור במוזיאון מדאם טוסו ההולנדי, מגיעים חתני הבר מצווה ישירות אל הבירה הבלגית. פרט למבנים הרבים והמרשימים שם שוכנים חברי ועובדי האיחוד האירופי, בבריסל תמצאו מבנה מרשים לא פחות השייך לעירייה המקומית.

בניין העירייה של בריסל מציג פסלים מרשימים ויפהפיים בחזית הבניין, בהם תיתקלו רגע לפני שתגיעו לחצר הפנימית של המבנה המתהדרת בכוכב ממנו ניתן לבצע מדידה רשמית של כל המרחקים של בריסל משאר הערים במדינה.

אטרקציות רבות עם טיסות לבריסל


טיולי בר מצווה שעוצרים בבלגיה, עם כל הכבוד לאיחוד האירופי ובניין העירייה, לא מסתפקים בהתרשמות ממבנים חדשים או ותיקים.

הילדים הללו חפצים באטרקציות אחרות, אטרקציות אותם הם יוכלו לצלם ולזכור כחוויה בלתי נשכחת. לכן, טיסות לבריסל מובילות ליעד שכזה בדיוק- פסלו של הילד המשתין. אחד מהפסלים המפורסמים ביותר באירופה מוצג לראווה בבריסל, כשסביבו בכל שעות היום תוכלו להבחין בגדודי תיירים שמסתערים עם המצלמות שלהם כדי להנציח את הרגע בו ביקרו במקום.

את הביקור תוכלו להמשיך במוזיאון הקומיקס המפורסם, שם תספגו תרבות מחד ותצברו הנאה מאידך, כשתשמעו אודות תחילתן של כמה מהיצירות המוכרות ביותר בעולם, למשל טין-טין הבלש שמפורסם מאוד באירופה אך מעט פחות בארץ, והדמויות שבישראל הן שם דבר והתחילו את דרכן בבלגיה- הדרדסים.


 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article39446.aspx