ספסל הלימודים של מכללות לשוק ההון
נכתב על ידי: מיכל ז
תאריך: 09/09/13

לעולם אין ערובות בחיים, וזה נכון בכל תחום, לרבות התחום הכלכלי. גם אם יש לנו מקצוע מבוקש ויש לנו עבודה במקום טוב עם משכורת יפה, כל זה יכול להיעלם מבלי שנשים לב, והרבה פעמים שלא באשמתנו אלא בגלל סיטואציות ומצבים שהם מחוץ לשליטה שלנו.

על כן, לא משנה כמה החיים האירו לנו פנים עד היום, מעכשיו צריך להתחיל להצטייד בכל התחמושת הכי חדשה, שתתאים למצב החדש בישראל, ובעולם כולו. על ספסל לימודים של מכללות לשוק ההון נוכל להתחמש כראוי, ולהכין את עצמנו למצבים כלכליים קשים עוד יותר.

מכללות לשוק ההון הפכו להיות מבוקשות בתקופה האחרונה, ולמרבה הפלא, לא בקרב אנשי הצווארון הלבן, כמו מהנדסים ועורכי דין, כי אלה עסוקים מדי בעבודה היומיומית שלהם ושקועים מעל הצוואר במחשבות שהכל בסדר ויהיה בסדר כי הם "מסודרים: עם עבודה ופרנסה טובה. מי שהחיים לא האירו לו פנים מכיר כמה מכוערים הם יכולים להיות, וזו המוטיבציה של העשירות התחתון לצאת החוצה, גם למקומות שלא תמיד מרגישים להם בנוח, ולרכוש את ההשכלה שיכולה לעזור להם לבנות חיים כלכליים יציבים שיאפשר להם לקיים רמת חיים גבוהה.

בכל מכללה לשוק ההון תוכלו ללמוד על מניות, אופציות, אגרות חוב וכדומה. השאלה היא כמה אתם לומדים באמת וכמה טוב מלמדים אתכם. מה איכות המרצים ואיכות הקורסים בכללותם?

נניח ואתם רוצים לקחת קורס מסחר כדי להתחיל לסחור במניות או אגרות חוב. במקרה זה, כדאי שתבחרו במכללה הכי טובה. טיב המכללה לא נמדד לפי הגודל שלה, מספר הקורסים או מספר המרצים, אלא איכות המרצים ואיכות החומר הנלמד במהלך הלימודים. קורס שנכנס לרבדים העמוקים ביותר של החומר הנלמד הוא קורס מוצלח. ובמילים אחרות, זה לא הכמות, אלא האיכות.

כמו שציינו בהתחלה, אין ערובות בחיים, גם לא כשזה מגיע למצב הכלכלי שלכם. אבל אתם יכולים לעזור למזל להאיר לכם פנים, ובעזרת המכללה הנכונה, הקורסים הנכונים והמרצים הכי טובים, אתם יכולים להגדיל את ההון שלכם, ולהתחיל לשחרר את המתח של החבל שלוחץ עליכם כל יום ויום.


 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article39736.aspx