המדריך לבחירת שירותים איכותיים של טלמיטינג לעסק שלנו
נכתב על ידי: רובי
תאריך: 02/10/13

כפי שרובנו מכירים, מכירות הן הנושא הכי נחוץ בכל חברה. טלמיטינג הוא אגףשממונה על המכירות שלנו לכן חשוב ביותר למצוא חברת טלמיטינג איכותית. כדישהעסק שיש לנו יכניס מספיק רווחים חשוב להקדיש משאבים רבים באגף הטלמרקטינגבעסק.

איך לחפש שירותי מכירה: שירותי טלמיטינג
שירות איכותי זה שירות עם ביקורות טובות, טלמיטינג הוא שירות מכירתי ולכן חשוב תמיד לפקח עליו מקרוב באופן יומיומי, שלב ראשון זה לבדוק אצל הצרכנים שלו, קליינטים מסופקים זו הוכחה לחברה איכותית ששווה להיעזר בשירותיה. בתחום המכירות במיקור חוץ כמו בכל שוק ישנם חברות גדולות, וכדאי לבדוק עליהם עוד פרטים. בנושא השיווק ומכירה ישנם 3 נושאים שחשוב להתייחס אליהם: -אשת מכירות טובה זו נציגה בעלת רזומה ספציפית בשיווק העסק שלך, ולא כל עסק. -סוכן שיווק ומכירה מיומן הוא נציג מכירה שהוכשר בהדרכת מכירות ספציפית לגבי העסק שלך. -ישנם אנשי מכירות עם השכלה גבוהה וניסיון, מומלץ לבחור עובדים עם לכל הפחות שנה התנסות קודמת. 

שירותי טלמיטינג - מכירות, ולמה הנושא קריטי לכל עסק
כידוע, טלמיטינג הוא אחד מהנושאים הנחוצים המיוחד עבור כל חברה בישראלובחו''ל. על מנת להרים כספים על ידי טלמיטינג צריך מדור מיומן ומקצועי. כלבעל עסק סומך על מחלקת הטלמרקטינג שלו, ברור כי הכנסות הם הביטוח של העסקשלנו. על מנת להרים תנועת רווחים גבוהה צריכים להישתמש ב מומחים, יש ספקיותחיצוניות שמספקות שירותי טלמיטינג ועם וותק של המון שנים. אופציה אחרת זהלהקים מערך שיווק ומכירות פנים ארגוני, אמנם אפשרות כזו ריאלית רק לאנשיםשעם מומחיות בנושא השיווק ומודע איך הוא פועל. משהו חשוב שונה הוא המומחיותלנהל ולפקח אנשי מכירות ושיווק באופן מקצועי, לא כל בעל עסק יודע לנהלסוכני שיווק ומכירה, ניהול עובדים זה דבר שונה מהנהגת סוכני שיווק ומכירה,סוכן מכירות מקצועי זהו סוכן מכירות חרוץ ומנוסה, יקח המון זמן למצואאנשי מכירות טובים באמת.

המלצתינו - ישנם מגוון עצום של אתרי טיפים והמלצות גולשים בהם נוכל למצוא שירותים מקצועיים ואיכותיים בלבד עם המלצות גולשים, למשל אקספרט שירותי טלמיטינג תספק לנו מידע מקצועי בנושא.

השוואה של עלויות - במיקור חוץ
בדיקת עלויות ולקיחת השירות במחיר הנמוך ביותר הוא נושא שאנחנו עובריםונוטים לחשוב שהוא נחוץ לנו. חשוב לדעת משהו קריטי על מכירה ושיווק, משתלםלכם לשלם יותר עבור איש מכירות איכותי שיכניס לכם הרבה רווחים. בנציגימכירה זה טעות להתקמצן, אנשי מכירות באמת טובים יכניסו לנו המון כסף בחודשמשום כך במקרה זה האלמנט שקריטי לברר הוא המומחיות. גם במקרה שנשלם לאישהמכירה של החברה 13K בחודש המחיר כדאי אם ידע להכניס לחברה שלנו כפול 2,כיוון שזה המומחיות שלו.

לסיכום - כדאי להכניס לראש שאם אנו מחפשים טלמיטינג קיימים המון בעיות ונקודות שקריטי להבין בנושא השיווק.


 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article39983.aspx