תוספות שיער – להיראות טוב יותר!
נכתב על ידי: איציק דר
תאריך: 13/02/14

הקדמה מכתיבה לנו כללי יופי חדשים. אם בעבר היינו פחות חשופים לדרישה להיראות מושלם והיינו יכולים לצאת מהבית במראה לא מושקע במיוחד הרי שהיום עם החשיפה למדיות השונות אנו מבינים שהמרה החיצוני יכול לקבוע לנו הרבה בחיים כמו זוגיות, קריירה וכו'. כיום, בעיקר בעידן הריאליטי, המראה החיצוני הפך למקודש ומי שלא משקיע באיך שהוא נראה סביר להניח שיישאר מאחור בתחומים רבים. ישנם לא מעט מחקרים המצביעים על הקשר בין המראה החיצוני ובין הצלחה בחיים, ולכן כדאי לנו לקחת את זה בחשבון ולשדרג את עצמינו בכדי שנראה טוב. אם אנו לא שמחים על אורך השיער שלנו לדוגמא אנו יכולים לעשות תוספות שיער.

מהן תוספות שיער?

תוספות שיער כשמן כן הם – תוספות לשיער הטבעי שלנו, ואת התוספות ניתן לעשות ממספר סיבות: ראשית, ישנן כאלו שמסיבה כזו או אחרת סובלות מנשירה מה שמשאיר להן שיער דליל מידי והן מעוניינות לעבות אותו ולהאריך אותו. שנית, לעיתים ישנו אירוע בחיים שאנו נרצה להיראות במיטבנו לקראתו כך שאנו יכולים לפני האירוע לעשות תוספות שיער בשביל לשדרג את המראה שלנו לרגל האירוע. וישנן סיבות נוספות בשביל לעשות תוספות שיער, כל אחת וסיבותיה היא.

אצל מי כדאי לעשות?

תוספות שיער כמו כל טיפול יופי אחר ניתן לעשות אצל בעלי מקצוע רבים ובמכוני יופי המציעים את הטיפולים הללו. אך מכיוון שזהו המראה החיצוני שלנו ואנו נרצה להיראות במיטבנו כדאי שנבדוק בידי מי אנחנו מפקידים את השיער שלנו. תוספות שיער במידה ואנו רוצים לעשות כדאי לעשות אצל מי שיש עליו המלצות, כך שנדע בסיכוי גבוה מאוד שנקבל את התוצאות המבוקשות ונהיה מרוצים מהמראה החיצוני שלנו.


 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article41938.aspx