מלון אורכידאה אילת – כפר נופש מעוצב ומרהיב
נכתב על ידי: centrifogo
תאריך: 02/09/14

מלון אורכידאה אילת הוא מלון נהדר ואיכותי המתאים במיוחד לנופש של זוגות ומשפחות. מדובר למעשה בכפר נופש שלם ומודרני, הממוקם מחוץ אל העיר אילת – על חוף אלמוג היפה והמיוחד. המיקום של המלון מאפשר לו לספק לאורחים שלו את השלווה והרוגע עליהם הוא מתחייב בפניהם, אך במקביל לזאת, האורחים מקבלים בחינם מן המלון הסעות אל מרכז העיר אילת. השילוב הזה מאפשר לכל אורח לעשות את השיקולים שלו בבחירת אופי הנופש שלו, וכמובן, מאפשר לאורחים לשלב בין בילוי במסעדות, בקניונים ובמקומות הבילוי של העיר אילת, לצד הנאה מנופש שקט, איכותי, נעים, והאווירה המיוחדת ויוצאת הדופן אשר שוררת במלון.

מלון אורכידאה אילת מעוצב בסגנון מסורתי אשר מגיע אלינו מתאילנד הרחוקה. סגנון זה הוא למעשה הסגנון המוכר יותר כסגנון של המזרח הרחוק. הוא משרה על המקום שלווה, נחת, רוגע, ובעיקר – אווירה חסרת לחצים. זוהי בדיוק המטרה של המלון כאשר אתם מגיעים אליו. הכוונה היא לאפשר לכם להנות מכל העולמות גם יחד – מהעולם השקט והרגוע של הנוף הפסטורלי והאקזוטי, מהאווירה המסורתית בתוך המלון אשר מקיימת הדדיות מיוחדת עם הנוף המרהיב, ולצד כל זאת, אפשרות לצאת במהרה אל העיר אילת ולהנות מכל מה שיש לעיר הנהדרת הזו להציע לכם.

במלון אורכידאה אילת יש מגוון רחב של חדרים איכותיים ומפנקים. למעשה, כל הרכב אירוח יכול להתאים לאחד החדרים שמציע מלון אורכידאה אילת לאורחים שלו – זוגות, אנשי עסקים, משפחות עם ילדים ובלי ילדים, ואפילו מספר משפחות יחדיו. כל החדרים מפנקים במיוחד, ורובם הגדול כוללים מרפסת אשר משקיפה אל הנוף המיוחד שנשקף מצלע ההר עליה נמצא המלון.

לסיכום, אם אתם מחפשים חווית נופש ייחודית, רגועה, שלווה, בסגנון של המזרח הרחוק, ולצד זאת אפשרות לצאת אל העיר אילת ולהנות מכל מה שיש לעיר הזו להציע לכם, מלון אורכידאה אילת הוא התשובה הטובה ביותר עבורכם. זהו מלון איכותי, מפנק, בעל אווירה רגועה ופסטורלית, אשר מאפשר לאורחים שלו הנאה בו זמנית ממגוון רחב מאוד של עולמות.


 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article43935.aspx