חסכת כמה שקלים בהתקנת צילינדר רב בריח בדלת ביתך - טעות איומה !!!
נכתב על ידי: נדב מנור
תאריך: 05/10/14

אל תחסכו בהתקנת צילינדר בדלת רב בריח

מנעולן המגיע להחליף צילינדר בדלת הרב בריח שלכם, יגיע ממספר סיבות:

- נכנסתם לדירה חדשה ואתם רוצים להחליף את הצילינדר בכדי שלאיש לא יהיה את המפתח.

- פרצו לכם הביתה דרך הצילינדר או שפשוט הגנב לקח את המפתחות במהלך הפריצה.

- אבדו או נגנבו לכם המפתחות של הבית.

- רציתם לשדרג את הצילינדר בכניסה לטוב, חדש ומוגן יותר.

אך כשמגיע הרגע בו הנכם צריכים לבחור איזה צילינדר לשים בדלתם ואתם מעדיפים לשים צילינדר זול הניתן לפריצה בקלות בגלל הפרש של 100 או 200 שח בינו לבין צילינדר טוב ואיכותי יותר, זה הרגע בו אני, לרב, לא מצליח להבין אתכם לקוחותי.

התקנת צילינדר רב בריח ברמת מיגון נמוכה– טעות איומה!!!

רק בכדי שנבין את ההפרשים בין הצילינדרים השונים, עלות התקנת צילינדר כולל הצילינדר נעה בין 200-500 ₪. ישנם צילינדרים ברמות איכות ומיגון שונים. האם באמת תשחקו עם המיגון לביתכם בעבור סכום כזה? לעתים אני מזכיר ללקוחותיי כמה קל להם להוציא כסף על דברים אחרים הרבה פחות חשובים: ביגוד, הנעלה, סיגריות וכו'. מאות ואלפי שקלים נזרקים מכיסנו במהלך החודש על שטויות בלי מחשבה, בצורה ספונטנית לחלוטין. ואלה דברים שוליים. בטח לא מוצר אשר יעזור לנו למגן את ביתנו.

במניעת פריצות לבתים, ההבדל בין צילינדר איכותי ברמת מיגון גבוהה לבין צילינדר ברמת מיגון בסיסית יכול להיות דקות לא מעטות בהן מתעכב הגנב על פריצת הצילינדר. דקות אלה הן כל ההבדל בין בית שנפרץ לבית שלא נפרץ, מהרבה מאוד סיבות: במהלך דקות הפריצה הלחץ על הגנב עולה ועולה, שכן יכול להגיע ולראות אותו, אחד מבני הבית יכול לראות אותו, אולי הציוד שלו לא מספיק מתאים לפריצת הצילינדר. ככל שמתארך זמן הפריצה, כך הסיכוי לסיכולה עולה ועולה.

מדוע הצילינדר כל כך חשוב לנו במיגון הדלת?

הצילינדר בדלת רב בריח הוא נקודת הכניסה הכוחנית הקלה ביותר שלנו דרך הדלת. אין לנו צורך לשבור את הדלת או לעקם את הבריחים. צילינדר פשוט המותקן בדלת רב בריח, יפרץ תוך דקות ספורות על ידי פורץ מיומן או מנעולן כמובן. ככל שהצילינדר יהיה איכותי יותר, בנוי מחומרים קשים יותר לקדיחה, כך פריצתו תיקח זמן רב יותר. לכן, חשיבות היות הצילינדר איכותי היא ממעלה ראשונה.

החלפת צילינדר רב בריח איכותי – השקעה לעתיד בטוח.

אריכות חייו של הצילינדר חשבה לא פחות. הרי לא תרצו להגיע הביתה זמן קצר אחרי שהתקנתם צילינדר חדש ולגלות כי הוא התקלקל. צילינדר איכותי בנוי לעבוד שנים רבות ללא תקלות. התקנת צילינדר בדלת רב בריח היא חלק חשוב במיגון ביתנו מפורצים. במיוחד שמדובר במאות שקלים בודדות בהבדלים בין הצילינדרים, אל תחסכו שם. חיסכו במקום אחר, בכדי שתוכלו לרכוש לעצמכם מיגון הולם לביתכם.


 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article44227.aspx