של השכרת גנרטורים
נכתב על ידי: centrifogo
תאריך: 04/11/14

באופן קבוע אני טוען שהשכרת גנרטורים היא הדבר המשתלם ביותר. כאשר רוצים לארגן אירוע או לצאת לעבודה במקום המנותק מרשת החשמל או שרשת החשמל כשלה אז הגנרטור הוא הפתרון הטוב ביותר. ישנם גנרטורים לרכישה וישנם גנרטורים להשכרה, מהם בעצם היתרונות של גנרטורים להשכרה?

1. גנרטור מאפשר לכם לקיים אירוע ללא פשרות, כאשר אין חשמל, במקום שרוצים ובזמן שרוצים. במידה ואתם רוצים לעשות אירוע תחת כיפת השמיים מחוץ לעיר ואין שם חשמל – אל תתנו לזה לעצור אתכם, ניתן לקיים את האירוע בעזרת שירותים של השכרת גנרטורים. אין צורך לוותר על התאורה והמוסיקה או כל ציוד חשמלי שאתם רוצים, בעזרת הגנרטור ניתן להפעיל הכל.

2. גנרטורים מאפשרים לכם גיבוי למערכת החשמל הקיימת. תתארו לעצמכם שבאמצע אירוע רשת החשמל תיפול, אפילו לשעה אחת. זה יכול להרוס לכם את כל האירוע. לכן לפני האירוע תוכלו לפנות לשירותים של השכרת גנרטורים ולהשכיר בזול גנרטור גיבוי לאירוע. האירוע יעבור ללא דאגות.

3. היתרונות של שימוש בגנרטורים הם ברורים אך כאשר מדברים על גנרטורים להשכרה ישנו יתרון מבחינת תחזוקת הגנרטור. בסופו של דבר גנרטור הוא מכונה בעלת מנוע, דומה מאוד לרכב הוא דורש תחזוקה מתמדת העולה כסף וגוזלת זמן. אם לא תעשו תחזקו אז צפויים כשלים בפעולת הגנרטור. כאשר אתם פונים לשירותים של השכרת גנרטורים אתם לא צריכים להיות מודאגים מנושא התחזוקה. החברות להשכרת גנרטורים מתחזקות את הגנרטורים כאשר הלקוח מסיים את השימוש ומכינות אותם ללקוח הבא. לכן כאשר תגיעו להשכיר גנרטור תקבלו מכונה מתוחזקת ומוכנה לשימוש מייד.

4.  במקרה של תקלה בגנרטור, במהלך אירוע או תוך כדי עבודה, זו עלולה להיות בעיה עבורכם להישאר פתאום בלי מקור חשמל בחשיכה ובלי יכולת להמשיך לעבוד או להמשיך לקיים את האירוע. כאשר מדברים על השכרת גנרטור אתם חופשיים מדאגה זו, כל שעליכם הוא לדווח ומייד תקבלו שירות אשר יעזור לכם להפעיל מחדש את הגנרטור.

5. במקרה שגנרטור יוצא מכלל פעולה, חברה להשכרת גנרטורים תוכל לספק לכם מייד גנרטור חלופי. דבר שלא אפשרי כאשר רכשתם גנרטור.

6. השכרת גנרטורים תחסוך לכם כסף רב משתי סיבות; הראשונה היא שרכישת גנרטור אינה משתלמת ברוב המקרים, רק עבור מי שעושה שימוש שוטף בגנרטור. סיבה שנייה היא שהשכרת גנרטור תאפשר לכם להמשיך בעבודה ללא הפסקה ולכן תמנע מכם הפסדים. ברוב המקרים לא משתלם לרכוש גנרטור מכיוון שזוהי מכונה יקרה הדורשת גם עלויות תחזוקה ומשתלם יותר לפנות לעסק המציע השכרת גנרטור .

7. השכרת גנרטורים תיתן לכם שקט נפשי שאת ערכו לא ניתן למדוד בכסף. תמיד תוכלו להיות בטוחים שיש לכם גיבוי למערכת החשמל במקרה שהיא כושלת. תמיד תדעו שגם במקרה שהגנרטור כושל יהיה מי שיתן לכם שירות ומענה מיידי. תוכלו להתרכז בעבודה או באירוע מבלי לחשוב על העניינים הטכניים הקשורים בגנרטורים.


 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article44465.aspx