הובלות קטנות בצפון - 6 טעויות שתרצה להמנע מהן
נכתב על ידי: centrifogo
תאריך: 09/11/14

תכנון נכון של יום המעבר והימים הקודמים לו, הוא בדר"כ ערובה לכך שהארוע יעבור בצורה רגועה יותר, ועם פחות "הפתעות" בלתי צפויות.

אספנו לפניכם כמה טעויות נפוצות. נסו להמנע מהדברים הבאים:

1. לא עושים סקר שוק

זה אומנם נראה ברור מאליו, אך ישנם אנשים שממעטים בחשיבות השלב הזה. בבואכם לבחור חברה לביצוע הובלות קטנות בצפון , יש לבצע סקר שוק מקיף. יש לבדוק חברות רבות, הן ע"י שאלות שתפנו לחברים ולמשפחה, והן ע"י חיפוש באינטרנט וחיפוש באתרי אינטרנט שבהם מופיעים משובים אוביקטיביים לגבי החברות. סקר שוק נכון, ישפר את הסיכויים שלכם לבחור בחברה המתאימה ביותר, ובכך לעבור את היום בצורה רגועה.

2. מוציאים יותר מדי כסף על חומרי האריזה

לפני שאתם רוכשים קופסאות לאריזה, בדקו בסביבת הבית שלכם אם יש קופסאות משומשות. אם יש בסביבת הבית פח שכונתי גדול, זו הזדמנות טובה להתקל בקופסאות משומשות. שימוש בקופסאות משומשות יחסוך לכם סכום כסף נכבד.

3. לא בודקים את פתחי המעבר בבית החדש

גם אם כל הפריטים הצליחו לצאת מהבית הישן, זה עדיין לא מבטיח שתוכלו להכניס אותם לבית החדש. חשוב למדוד את פתחי המעברים במקום החדש. אם אתם לא בטוחים התייעצו עם צוות המובילים מבעוד מועד.

4. אורזים חפצים דליקים ומסוכנים

שימו לב שאתם לא אורזים בקופסאות חפצים שעלולים להדלק ולבעור. כמו כן היזהרו מאוד מחפצים חדים כמו חרבות וסכינים. התייעצו עם צוות המובילים במקרה שיש ברשותכם חפצים כאלו. חפצים דליקים עלולים לסכן את צוות המובילים, ולכן יש להתייחס לנושא בכובד ראש.

5. לא מסמנים קופסאות

חשוב מאוד לסמן קופסאות בתגיות. שימוש בתגיות יחסוך לכם כאב ראש בהגיעכם ליעד החדש. אם ישנם קופסאות שבהן תרצו להשתמש מיד בגעה למקום החדש, סמנו אותם בצורה שיבלטו מול שאר הקופסאות האחרות.

6. התייחסות לצוות המובילים בצורה לא מכובדת

צוות ביצוע הובלות הקטנות באים בכדי לתת לכם שירות. יש להתייחס אליהם בצורה מכובדת (כמו שיש להתייחס לכל אדם). הציעו להם כיבוד קל, ונסו ליצור אווירה נעימה, שתבטיח, שלכולם יהיה יום נעים וקל.


 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article44504.aspx