מדוע כדאי לקבל ייעוץ משכנתאות בצפון
נכתב על ידי: kinneret
תאריך: 10/11/14

רכישה של דירה ראשונה, החלפה של דירה ישנה בחדשה (משפרי דיור) או מחזור משכנתא קיימת שנלקחה בעבר – כולם צעדים רציניים וחשובים שלא כדאי לעשות בלי להתייעץ עם המומחים. גם באזור צפון הארץ:

· כאשר מחליטים לסיים סוף סוף את השלב בחיים שבו גרים בשכירות – כדאי לפנות לקבלת ייעוץ משכנתאות בצפון.

· גם בצפון, כאשר רוצים למחזר משכנתא ביעילות – כדאי לפנות לייעוץ.

· גם בצפון – כאשר רוצים להימנע מטעויות קשות, מבזבוז של זמן ומאמץ וגם מלא מעט קשיים ועצבים – חשוב לפנות ליועץ הנכון.

ייעוץ משכנתאות בצפון בשביל השקט הנפשי

למי שעדיין לא בטוח אם ייעוץ משכנתאות בצפון הוא הדבר הנכון עבורו כדאי לחשוב לרגע מדוע בעצם מדובר על צעד חשוב, אפילו מעבר לחיסכון הכספי שהוא מאפשר להשיג. מרבית הציבור, גם בצפון, אינו שולט בעולם הפיננסי ברמה מספקת כדי להבין על מה בעצם מדובר כאשר זקוקים למשכנתא.

כאשר נפגשים עם פקיד הבנק שפורס בקצרה מסלולים שונים, ריביות צמודות ולא צמודות, תחנות יציאה כאלה ואחרות, מסמכים שיש להביא, נסח טאבו וחוזה רכישה ועוד כהנה וכהנה, אין פלא שקל מאוד לאבד את האיזון ולהיכנס ללחץ. לפקיד הבנק אין זמן להסביר את הכל ולמען האמת גם לא תמיד יש לו את החשק לכך. זהו מצב בהחלט לא נעים.

מאידך, יועץ משכנתאות פרטי, שמספק ייעוץ משכנתאות בצפון, הוא לא עובד בנק ולא מקבל משכורת מהבנק. היועץ הוא ספק השירות של הלקוח שלו ושלו בלבד. הוא יכול להקדיש לו את הזמן בשביל לענות על כל שאלותיו, להבין לעומק את מצבו הפיננסי ולהתאים לו את המשכנתא שבאמת, אבל באמת, תפורה למידותיו.

ייעוץ משכנתאות בצפון בשביל החיסכון

הפניה ליועץ משכנתאות בצפון מספקת ללקוח לא רק שקט נפשי והבנה טובה יותר של כל מה שכרוך במשכנתא חדשה או במחזור משכנתא קיימת. הפניה ליועץ אמורה להניב גם תועלת מוחשית ומשמעותית שלובשת צורה של חיסכון כספי ברור וממשי.

בניה נכונה של תמהיל משכנתא (זהו למעשה שילוב נכון של כמה הלוואות שונות, בעלות מאפיינים שונים) תאפשר ללקוח לחסוך לא מעט כסף וזאת בלי לקחת סיכונים מיותרים. בניה נכונה של תמהיל צריכה לקחת בחשבון את מצבו של הלווה או הלווים, את הכנסותיו נטו (הכנסה פנויה), את הפרמטרים הכלכליים במשק הישראלי בהווה וגם אלה שעשויים לאפיין את תקופת הזמן העתידית.

יש לומר שיועץ רציני ישיג ללקוחותיו חיסכון של ממש גם בזכות העובדה שכוח המיקוח שלו מול הבנקים השונים טוב משלהם. לקוח יחיד, גם אם הוא מומחה של ממש באומנות המשא ומתן הוא בסופו של דבר לקוח יחיד. יועץ משכנתאות, לעומת זאת, שמפנה לבנקים מספר גדול מאוד של לקוחות, הוא כבר גורם בעל משמעות רבה יותר, שיכול, במילים פשוטות – להשיג יותר.


 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article44523.aspx