מתי לפנות לטכנאי מחשבים – הסימנים הקטנים
נכתב על ידי: מיכל ז
תאריך: 25/11/14

הרבה מאתנו נקלעים למצב שבו המחשב האישי שלנו או המחשב שלנו בעבודה לא עובד כמו שצריך. זה אולי נראה לנו כאילו הבעיה באה משום מקום ובאופן מאוד פתאומי, אך למעשה לא כך הדבר. אם היינו מבחינים בסימנים שקדמו לבעיה היינו יכולים להימנע מתחושת הייאוש. אם היינו מטפלים בבעיות שיש במחשב שלנו בזמן הנכון, לא היינו נקלעים למצב הזה.

אבל איך עלינו לדעת מתי יש בעיה במחשב שמצריכה טיפול? בדיוק בשביל זה יש טכנאי מחשבים בקרית חיים ובכל מקום אחר, אליהם אנחנו יכולים לפנות באופן קבוע מעת לעת כדי לבדוק את המחשב ולוודא שהכל תקין. במידה ויש תקלה, הם יכולים לטפל בה. כאשר יש לנו טכנאי מחשבים שאנו סומכים עליו, בכל פעם שיש תקלה, נוכל ליצור איתו קשר כדי לבדוק ולתקן לפי צורך.

אם כן, לפני שנמשיך, דבר ראשון שעליכם לעשות הוא כבר עכשיו למצוא טכנאי מחשבים באזור שלכם. ועכשיו, כשמצאתם טכנאי מקצועי ואמין, הנה לפניכם כמה סימנים שכדאי לכם לשים לב אליהם. אם תשימו לב טוב לסימנים, תוכלו להקטין את הסיכויים שתגיעו למצב שבו בדיוק ברגע שאתם צריכים אותו, המחשב לא מאכזב אתכם:

  • המחשב איטי-אם המחשב שלכם מתחיל לעבוד יותר לאט, יכולות להיות לכך כמה סיבות. אחת הסיבותהיא וירוסים במחשב. סיבה אחרת היא תקלות חומרה, למשל תקלה במאוורר- כאשרהמחשב מתחמם מאוד הוא עובד לאט יותר, ואף עלול להיווצר נזק חמור. סיבה נוספתהיא שימוש מורכב יותר במחשב, כאשר המחשב לא עומד בדרישות לשימוש זה, ובמקרהזה ייתכן וצריך לשדרג אותו, למשל להחליף כרטיס זיכרון. ויכול להיות שכל מהשצריך לעשות זה ללכת אל טכנאי על מנת שיבצע פרמוט.
  • המחשב הניידנכבה במהירות- שירותי תיקוןמחשבים בקרית חיים ובכל מקום אחר יכולים לסייע לכם גם כאשר המחשבהנייד לא פועל זמן ממושך ומהר מאוד נכבה. כל מה שצריך לעשות זה להחליף לו אתהסוללה.
  • הגדרות המחשבמשתנות לאחר כיבוי והדלקה- אם שיניתם הגדרות של המחשב, אך המחשב חוזר להגדרותהקודמות שהיו לו לאחר כיבוי והדלקה מחדש, כנראה שיש בעיות תוכנה.

 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article44640.aspx