חשיבות שמירת בסיס איפור נכון
נכתב על ידי: איציק צורי
תאריך: 04/01/15

לפני שמתחילים למרוח אייליינר, שפתון או מסקרה, מתחילים מהשמת איפור הבסיס. אנו רוצים שמשטח הפנים שאנו עובדים איתו יהיה חלק ואיכותי. כמו שלפני שמייצרים בצבעי שמן חשוב שהבד יהיה נקי ואיכותי. איפור בסיס נוצר מתוך המחשבה שלכל אישה יש מקומות בעייתיים בפנים וצריך ליצור תכשירים שיהוו בסיס אחיד לכל אזור הפנים. איפור בסיס כולל מגוון של תכשירי איפור בצבע עור שמוחלים על הפנים כדי לעזור לכסות את הפגמים הקטנים בעור, ליצור גוון אחיד לאורך הפנים ולפעמים גם פועלים בכדי לשנות את הגוון של העור מעט. איפור בסיס יכול להגיע בנוזל, קרם או בצורת אבקה. איפור פנים יכול להיות על בסיס שמן או על בסיס מים. המראה האמיתי של כל איפור בסיס נקבע על ידי איך זה בעצם עובד בכללי עם הטון של העור שלך, ובפרט איך זה עובד עם סוג העור שלך. מסיבה זו, כדאי להתנסות בגוונים שונים, עד שתמצאי מה עובד הכי טוב בשבילך.

כל קורס איפור בצפון מקדיש זמן רב ללימוד הידע והטיפים לבחירת איפור בסיס נכון והשמת איפור בסיס כמו שצריך. קל מאוד להתבלבל בשוק היום, כי יש כל כך הרבה תכשירי איפור בסיס בטכנולוגיות שונות. מוצרים המסייעים להשגת מראה חלק ללא פגמים, מוצרים אשר מעניקים מראה שזוף יותר ומוצרי איפור בסיס אשר מחזיקים מעמד רב יותר במהלך היום. חשוב להבין ולקרוא ביקורות על מוצרי איפור בסיס ולוודא שאת מתנסה באיפור לפני שאת קונה אותו. בגלל שאיפור בסיס חייב להתאים בצורה מאוד גבוהה אל העור שלך חשוב לבחור חכם לאחר בדיקה.

עוד כדאי לשים לב, שתמיד מניחים את איפור הבסיס על עור נקי. אם העור לא נקי אז האיפור בסיס לא יושב טוב ויכול להימרח. כאשר איפור הבסיס נמרח זה בעייתי לסדר במהלך היום וזה גורם לכל שאר האיפור להראות לא טוב.

הרבה נשים משתמשות באיפור בסיס בכדי להעניק לעור הפנים שלהם מראה זוהר יותר. מפורסמות כמו ג'ניפר לופז וביונסה משתמשות הרבה באיפור בסיס בכדי לעדן את עור הפנים הכהה שלהם ולהוסיף זוהר. רצוי להשתמש באיפור בסיס בצבע ברונזה, כי זה מעניק עומק לפנים. אבל גם חשוב להתאים את שאר האיפור לאיפור הבסיס. למשל, שלא יקרה מצב שבו איפור הבסיס משתמש בצבעי ברונזה למראה שזוף והשפתון המשומש הוא בצבעי חום שהולכים רע עם צבעים כסופים.

עוד טיפ חשוב בכל הנושא של איפור בסיס. אל תגזימו בכמות. עם מניחים יותר מדי איפור בסיס אז העור פנים מתחיל לאבד מהמראה הטבעי. אנחנו לא רוצים להיראות מזויפים. אם אתן רוצות ללמוד את הטכניקות השונות עד הסוף מומלץ להשתתף בסדנת איפור או קורס איפור בצפון אשר יסייעו לכם בשיפור הטכניקה שלכן.


 
אודות המחבר

הכותב הנו בעל ניסיון עשיר בתחום האיפור והפקות אופנה

מדריך קורס איפור בצפון ובעל קומפלקס הלימודים למקצועות היופי - איציק צורי

המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article45080.aspx