יש דברים נסתרים
נכתב על ידי: יחיאל לוי
תאריך: 29/07/15

מכירים את השיר של זוהר ארגוב שאומר שיש דברים שנסתרים מאיתנו ולא תמיד אנחנו יכולים להבין את כל מה שקורה מסביבנו, מותר לא לדעת הכל בעולם הזה, ובעולם הבא.

גם אנשים משכילים מבינים כי יש דברים ששייכים אל תורת הנסתר, אותה מדענים מנסים לפרק לאנקדוטות מדעיות שלא תמיד מצליחות לנתח ולהבין איך דברים מסוימים קורים. אפשר לראות כי אנשים בעלי הון והשפעה רבה בחברה ניגשים תמיד אל אלה שיכולים לראות מעבר למה שאנשים רגילים רואים, כדי לדעת איך לכלכל את הצעדים שלהם בפוליטיקה או בניהול החברה שבבעלותם.

תקשור להמונים

אז למה שאנשים פשוטי מעמד כמונו לא ייגשו גם כן אל אותם רואי נסתרות שיוכלו לספר לנו מעט ממה שאנחנו לא יודעים כדי שנוכל לכוון את החיים שלו אל הדרך הנכונה? הרי כבר בתנ"ך מסופר על אותם אנשים שיכולים לקרוא בכוכבים ולחזות את העתיד של האדם, אז גם בזמנים המודרניים של היום עדיין הרבה אנשים יודעים שהם יכולים למצוא מוצא בשיחה עם קוראת בקפה, קריאה במפת הכוכבים או גם דרך מתקשר.

כל אדם בעל יכולות כאלה נמנע מלספר את העתיד במדויק לאדם שבא לדרוש בעצתו אלא יותר לכוון אותו אל הדרך שאליה הוא אמור להגיע, מפני שאדם אשר עוסק בראיית העתיד בצורה מדויקת עלול ליצור דבר הפוך ולמעשה לפגוע באדם שבא אליו לעצה.

איזה סוגים של ייעוץ ניתן לקבל דרך תיקשור?

מתקשר רואה את כל הנעשה על פני הארץ, שזה אומר כל מה שקשור לחי, דומם וצומח. ניתן לקבל ייעוץ והדרכה בנושאים שמעסיקים את רוב האנשים כמו: פרנסה, זוגיות ובריאות.

רוב האנשים אשר מגיעים לתקשור נמצאים על פרשת דרכים ומעוניינים לבצע שינוי בחיים שלהם, באמצעות הייעוץ המתקשר מביא אל פני השטח בהרבה מצבים דברים שכבר החלו לנבוט באופן פנימי אצל האדם ורק באים לידי ביטוי והכוונה אצל המתקשר.


 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article46636.aspx