תסרוקות מהירות לאירוע
נכתב על ידי: איציק צורי
תאריך: 23/11/15

פתאום הוזמנתם לאיזה אירוע חשוב בדקה האחרונה או שאולי ששכחת שיש לכם את האירוע המתקרב הזה או שבכלל לא מצאתם זמן ללכת למעצב שיער בוגר קורס תסרוקות בצפון. אז מה עושים במקרה שכזה? אל פחד, ישנם מספר אפשרויות של תסרוקות פשוטות שאתם יכולות לבצע במהירות ובקלות לפני האירוע. תסרוקות פשוטות אלו גם יעניקו לכם מראה מרשים וגם לא מצריכות זמן רב.

· תסרוקת שאופסת חצי שיער למעלה וחצי שיער למטה היא תסרוקת שמאוד מהירה לביצוע ובעצם לא מצירה יותר מדי בעיות. פשוט אוספים את חצי מהשיער שלנו העליון שלנו לאסופה אחת בעזרת סיכת שיער וחצי התחתון משאירים רגיל. זה תסרוקת פשוטה שלפחות נותנת את האשליה שעיצבנו את השיער בצורה מיוחדת.

· תסרוקת צמה קלועה היא גם דרך יחסית מהירה לקבל תסרוקת מרשימה. כעיקרון כל צמה קלועה תראה נפלאה ותיתן אשליה כאילו הלכתם למעצב שיער במיוחד. בפועל, אם תעבדו קצת על טכניקת הקליעה שלכם תוכלו לעשות זאת בעצמכן. תוך 10 דקות צמה קלועה מעניקה תסרוקת מיוחדת שמתאימה לכל אירוע.

· תסרוקת פשוטה שמדגישה את אופי השיער הרגיל שלכם יכולה להוות פתרון נפלא לכל אירוע. למשל, אם השיער שלך בטבעי חלק אז למה שלא תבצעי החלקה מהירה של השעיר ותלכי על תסרוקת חלקה, אם למשל השיער שלה קצר אז למה שלא תבצעי אסופה של השיער כלפי מעלה כמו שמתאים לתסרוקות קצרות או למשל אם השיער שלה מאוד מתולתל אז הדגישי את התלתול הזה בעזרת בייביליס.

· לעשות קוקו גם יכול מאוד להתאים. כעיקרון זה לא שונה מתסרוקת הצמה הקלועה, רק שבו מדובר על קוקו, בין אם גבוה או נמוך. בעזרת גומייה מעניינת אשפר להשיג תסרוקות בכמה דקות שנראה כאילו השקעתם בטיפול הקוקו זמן רב.

· תסרוקת אספוה אחורית מאפשר לכם להשיג מראה מושקע של אסיפת שיער עם סיכת שיער מעניינת או מסרק שמחובר לחלק האחורי של הראש. אפשר להשתמש בכל מני אביזרי שיער (גבישים, חרוזים, או פרחים) להחיות את מראה התסרוקת ולגרום לה להיראות מרשימה יותר.

· תסרוקת לחמנייה היא קוקו שעוטף את עצמו בצורה של לחמנייה או המספר שמונה. תסרוקות לחמנייה גבוהות הן מאוד אופנתיות ומדגישות את הצוואר, ואילו לחמניות נמוכות יכולות להעניק מראה פחות רשמי אך יותר רומנטי. אם אין לך שיער מאוד ארוך או עבה, ניתן להשתמש בלחמניות מזויפות כדי להוסיף נפח, והשיער שלך יכול להיות עטוף סביב אלה.

· תסרוקת פקעת היא תסרוקת שלא שונה מדי מתסרוקת לחמנייה, כאשר פקעת היא קשר נמוך של שיער בבסיס הראש. תחילתו של פקעת יכולה להיות קוקו, אבל הוא לעתים קרובות יותר צמה עבור אלה עם שיער ארוך. זאת תסרוקת מסודרת המעניק מראה מאופק שיכול להתאים לאירוע רשמי.

· תסרוקת עם מסרק שיער יכולה גם להעניק מראה מיוחד ושונה. מסרק הוא אבזר שיער שיש לו שיניים ארוכות כמו מסרק שמהדק אסופת שיער ובו זמנית מהווה אביזר שיער מעניין. החלק מהמסרק, שניתן לראות מאחורי הראש, לעתים קרובות יהיה מעוטר בפנינים, חרוזים או פרחים. תסרוקות שיער פשוטות כאלו לרוב משומשות עבור תסרוקות כלה.


 
אודות המחבר

הכותב הנו בעל ניסיון עשיר בתחום האיפור והפקות אופנה

מדריך קורס איפור בצפון ובעל קומפלקס הלימודים למקצועות היופי - איציק צורי

המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article47491.aspx