מתנות לידה
נכתב על ידי: קידום ישיר
תאריך: 11/01/16

מתנות לידה

זהו זה- ההיריון הארוך ומורט העצבים הגיע לסיומו הטוב ותינוק או תינוקת חמודים הגיחו לאוויר העולם. מכאן, מתחילות אינספור שאלות: איך מאכילים אותם? מתי צריך להחליף להם? איך מטפלים להם בבעיות של גזים בבטן? ועוד שאלות רבות. אנחנו, בתור חברי המשפחה המאושרת או בתור קרוביה מדרגה שנייה, יכולים לסייע מעט למשפחה הזו על ידי קניית מתנות לידה. מתנות אלו מכוונות לסייע בגידול הרך הנולד בחודשי חייו הראשונים, תוך שימוש בעיצוב נפלא ובחומרים ברמה גבוהה.

מתנות במגוון מחירים

שוק המתנות ליולדות הוא מפותח מאוד וכולל מתנות מסוגים רבים ביותר. אף על פי כן, מתנות לידה ממש לא חייבות להיות יקרות, על מנת לשמח את היולדת. כאשר תינוק חדש נכנס למשפחה, היא צריכה להשקיע מאמץ וכסף רב בקניית מוצרים מתאימים. העניין הזה נכון במיוחד ללידה ראשונה. כך, למעשה, גם מתנות פשוטות יחסית, כמו מארז של בקבוק ומוץ, יכול להיות מתנה נהדרת ליולדת. אפשרות נוספת היא להעניק מתנה בעלת אופי אישי יותר, המתאימה לתינוק- למשל, מגבות שרקום בהן שמו של הרך הנולד. גם מתנה מסוג זה לא מצריכה השקעה גדולה, אך התמורה שהיא מעניקה למקבליה היא לא מבוטלת.

מארזי מתנה

אפשרות נוספת היא לשדרג את המתנה למארז- למה להסתפק במוצר אחד ליולדת, אם אפשר לקנות לה מארז מהודר ורחב ידיים, הכולל בתוכו מתנות לידה שונות? המארז שיוענק ליולדת יגיע בתיק גדול ומעוצב ויכיל בתוכו מוצרים יומיומיים לשימוש האם והתינוק או התינוקת- מגבות, מגבונים, מוצצים, משחקים מיוחדים לתינוק, בקבוק ועוד. מה שיפה במתנה הזו הוא, שגם התיק עצמו משמש בתור מתנה- כך, האם הצעירה תוכל להשתמש בתיק הגדול והרחב לשימושים נוספים רבים בעתיד, לאורך תקופת גידול התינוקות. ניתן למצוא בחנויות מארזים מוכנים, שמכילים כבר את כל מה שצריך, או להרכיב מארז באופן אישי, על ידי קניית כל רכיב במארז באופן עצמאי. כך ניתן יהיה להעניק למארז אופי אישי, שמתאים יותר לאמא.

הכל לאם ולתינוק- אצל מאמיל'ה

אם אתם מחפשים להעניק מתנות לידה יוצאות דופן לאם ולתינוק, כאלו אשר יביעו באופן הטוב ביותר את השתתפותכם בשמחה, המתנות של מאמיל'ה עומדות לרשותכם. המתנות שלנו כוללות פריטי לבוש שונים, מוצרי היגיינה לאם ולתינוק ועוד. מעבר לכך, אנו אף מציעים מתנות מיוחדות לתאומים ולשלישיות, בדמות מארזים רחבי ידיים עם שפע של מתנות לתינוקות הטריים ולאם המאושרת.


 
אודות המחבר

קידום ישיר

המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article47891.aspx