בוחרים בלימוזינה לאירועים
נכתב על ידי: יחיאל לוי
תאריך: 09/06/16

אולי לבחור כלי רכב מסוג לימוזינה נראה לכם דבר די פשוט, אך בעבור התשלום שהוא גבוה ביחס ליתר רכבי היוקרה חשוב לוודא כי אכן מקבלים את התמורה המלאה כנגד התשלום מכיוון שישנם לא מעט דגמים של לימוזינות אשר מגיעות עם שנתונים ורמות שונות של תחזוקה. איך יודעים לעשות את העסקה המשתלמת ביותר כדי ליהנות מנסיעה ברכב כה מפואר שאתם לא תרצו להיפרד ממנו לשלום לאחר שהעסקה כבר הסתיימה והרכב מתרחק מכם חזרה אל בעליו? פשוט עוברים על הפרטים הללו שיכולים לסייע להגיע לכדי החלטה.


בר חופשי ומגוון פינוקים

מה כבר רוצים לקבל כאשר מזמינים שירותים של לימוזינה לאירוע פרטי או עסקי שרוצים עבורו לעשות את הרושם הנכון? עברו על פני הדברים האלה כדי לוודא שאתם מקבלים את השווי המלא עבור המחיר שאתם משלמים.

שירות על ידי נהג פרטי – לימוזינה ברוב המקרים תהיה כוללת את השירות של נהג פרטי אחרת היא מפספסת את כל הרעיון של הפינוק, מלבד זאת לא נראה כי בעלים של חברה להשכרת לימוזינות ירצה לקחת סיכון עם נהג שהוא לא אישר לרכב כה יקר. הנהג יהי אמון על ההסעה אל כל הנקודות שעליהן סוכם מראש במשך של יום שלם או לפי השעות הנדרשות שסוכמו עבור ההשכרה.

לימוזינה מפוארת עם אבזור מפנק – יש כל מיני סוגים ודגמים של רכבי לימוזינה, לכן, ראוי לעבור על פני המלאי של החברה ממנה שוקלים לשכור את הרכב ולוודא כי הרכב עונה על הדרישות ומתאים לעלות המשולמת. רכבים רבים מגיעים עם מושבי עור מרווחים, בר משקאות, מערכת שמע משוכללת ואפילו טלביזיה שבה אפשר לראות כל מיני דברים מעניינים עד אשר מגיעים אל היעד.


 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article48907.aspx