מלכת המיני
נכתב על ידי: יחיאל לוי
תאריך: 21/06/16

ישראלים לא פריירים וכאשר הם מבצעים רכישה של רכב הם רוצים לוודא כי הם מקבלים לידם רכב אמין וחזק שישרת אותם למשך שנים רבות של נסיעות בטוחות ברחבי כבישי ישראל., אך בישראל המודרנית כמו בהרבה ערים מרכזיות ברחבי העולם ישנו צורך עולה וגואה במציאה של רכב שגם יכול להביא אותנו מנקודה אחת לאחרת במינימום של זמן על הכביש ויחד עם זאת שלא נצטרך להוציא עליו המון כסף ברכישה ועצבים בחיפוש אחר מקום חניה פנוי.

כך החל לו עידן רכבי המיני שרק הולך וכובש את כל הערים הגדולות בכל רחבי  העולם, ואת ערי גוש דן גם כן. הבעיה היא למצוא את הרכב שישלב את כל היתרונות הללו בבת אחת, כאן נכנס עבור קיה פיקנטו מחירון תחרותי במיוחד.


חבילה משתלמת והכי נמכרת

האם ידעתם כי הרכב של קיה מדגם מיני, פיקנטו הוא הרכב הכי נמכר בקרב רכבי המיני בארץ בשנים 20136 וגם בשנת 2015? אחת הסיבות לכך היא העובדה כי עבור קיה פיקנטו מחירון הוא כזה שנשמר לאורך השנים, כך שאם רוצים לאחר כמה שנים לבצע מכירה של הרכב על מנת להשתדרג למכונית משפחתית או רק לשדרג את השנתון של הרכב עדיין תקבלו את העלות הטובה ביותר ביחס לרכבים אחרים שרשומים במחירון של לוי יצחק אם משווים את המחירים של שנת 2014 ו-2015 יחדיו.

אם רוצים להיכנס אל עובי הקורה מגלים גם כי האחריות על הרכב הקטן ומלא היתרונות הזה היא לאורכן של שבע שנים, הרבה יותר מכל רכב אחר מסדרת המיני של יצרניות אחרות, גם מגיע עם שבע כריות אוויר וחבילת אבזור שתמיד הופכת את הנסיעה לנעימה הרבה יותר. אם כבר למצוא חניה, אז שזה יהיה מיני מאמץ.


 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article48967.aspx