איך לגרום לו לאהוב אותך? איך להיות חלק מהטוב של מישהו? איך לגרום למישהו לרצות אותך? איך לגרום לה לאהוב אותך? איך לגרום לו לרצות אותך? איך לגרום לו להת
נכתב על ידי: אימון אישי / אליעד כהן - EIP.co.il
תאריך: 18/07/16

איך לגרום לולאהוב אותך? איך להיות חלק מהטוב של מישהו? איך לגרום למישהו לרצות אותך? איך לגרוםלה לאהוב אותך? איך לגרום לו לרצות אותך? איך לגרום לו להתגעגע אליך? איך ליצורקרבה?

וכאן אבאר עודדרך כיצד באפשרותך לגרום למישהו לאהוב אותך? והדרך לכך היא, על ידי זה שתשלב אתעצמך ותהפוך להיות חלק, מהחוויות הטובות ומהרגעים הטובים, של האדם שאתה רוצה שיאהבאותך.

כי האדם אוהבאת מה שעושה לו טוב. וברגע שמשהו עושה טוב לאדם, בפרט פעם אחרי פעם, נוצרת לאדםהתניה לאהוב את הדבר שעושה לו את הטוב.

אלא, שהמוחהאנושי לא תמיד יודע לנתח לפרטי פרטים מה בדיוק ובאמת הדבר שעשה לו את הטוב, ולכןלפעמים המוח של האדם מתאהב בדברים הלא נכונים. לדוגמא, נניח שתשלח למישהי שליחשיביא לה פרחים. ונניח שהשליח ישחק משחק, ויציג את עצמו, כאילו הפרחים ממנו.והבחורה לא תדע מי זה ששלח לה את הפרחים. האם היא תתאהב בשולח האמיתי, או במי שהיאחושבת שהוא השולח?!

והרעיון הוא,שאם בן אדם היה בכל רגע מנתח, מה בדיוק הסיבה האמיתית שגורמת לו להרגיש טוב, הרישממילא אף אחד לא היה באמת אוהב שום דבר ולא היה נקשר לשום דבר בעולם. כי שום דברלכשעצמו, לא באמת עושה את הטוב. אלא רק הדברים הפנימיים שהאדם משיג, באמצעות הדבריםהחיצוניים, הם אלו שעושים לבן אדם את הטוב.

כי נניח שבןאדם אוהב כסף, האם הכסף עצמו עשה טוב לבן אדם? או שאולי הכסף עזר לבן אדם להשיגדברים אחרים שעושים לו טוב?! והאם הדברים האחרים, הם עצמם עשו לבן אדם טוב, או שמאגם הם רק עזרו לבן אדם להשיג משהו אחר פנימי יותר, שהוא זה שאחראי לתחושת הטוב?!וכך הלאה...

ובכל מקרה,בפרקטיקה, האדם אוהב את מה שכלפי חוץ נראה לו שעושה לו טוב, גם אם הוא רק השליח ולאהסיבה האמיתית.

ובנוסף, מאחרשהמוח לא ממש בודק מהי הסיבה האמיתית שעושה את הטוב, ממילא איך המוח יודע את מהלאהוב? והתשובה לכך היא, על ידי זה שהמוח מנסה למצוא מכנה משותף חריג בין הרגעיםשעושים לו טוב. דהיינו, ברגע שהאדם מרגיש טוב, אוטומטית המוח שלו בודק בתת המודעשלו, מה בסיטואציה הזאת, שונה ממה שקרה לפני רגע. וכך כביכול המוח מזהה, את הסיבהשעושה לו טוב.

ובנוסף, המוחמנסה למצוא גם דפוסים שחוזרים על עצמם. והמוח מנסה לראות, איזה דבר שונה שקרהבסיטואציה, חוזר על עצמו, בכל פעם שהוא מרגיש טוב. וכך המוח עוד יותר יודע לזהות,את הדבר שעושה לו טוב.

ומה יקרה, אםכאשר המוח ישאל את עצמו, מה עשה לו טוב, הוא בכל פעם ימצא אותך, כדבר היוצא דופן,שחוזר על עצמו בכל פעם מחדש, בכל פעם שהמצב טוב?! תשובה, ממילא המוח של הבן אדםהשני, יתאהב בך. כי המוח יכניס אותך באופן אוטומטי להתניה ולעוגן הרגשי, של הדברשאחראי לתחושת הטוב.

ובפרט אם הטובשל הבן אדם מתרחש, רק כאשר אתהשם. ובפרט אם אתה שם רק כאשר טובלבן אדם השני. וזה כמובן לא ממש מעשי, שיהיה לבן אדם השני, טוב רק כאשר הוא רואהאותך. ושבכל פעם שהוא יראה אותך, יהיה לו רק טוב. אבל ככל שזה יותר שואף לזה, ככלשיש יותר חוויות טובות, כשאתה בסביבה, כך הטוב שקורה, נקשר אליך וממילא מתאהביםבך.

ואיך בפועלניתן להשתלב בחוויות הטובות של האדם השני? תשובה: הן על ידי זה שאתה באופן מודעיוצר חוויות טובות כאלו. והן על ידי זה שאתה בודק מתי יש חוויות טובות כאלו ומשתלבבהן באופן מודע.

כגון לדוגמא:או שאתה מזמין למסעדה מישהו שאוהב לאכול במסעדה, או שאתה מצטרף למסעדה, למישהו שבכלמקרה רצה ללכת למסעדה גם בלעדיך. כי גם באפשרות השנייה, אתה הופך להיות חלק מחווייתהטוב של האדם השני, אפילו רק מעצם זה שאתה נמצא בתוך הסיטואציה שטוב לו בה. ואם אתהיודע שלמישהו הולך להיות טוב, מזה שהוא הולך לעשות משהו שכיף לו, נסה להיות חלקמהכיף הזה, ונסה להפוך להיות חלק מהדברים שייצרבו לאדם השני, כגורמים שעשולו...

המאמר מאת מאמן אימון אישי/ עסקי / ייעוץ / אליעד כהן - www.EIP.co.il | אימון עסקי, מטפלהתנהגותי קוגניטיבי, תמיכה נפשית, טיפול אישי

הכנס לאתרותהנה מעוד מומלץ, מטפל הוליסטי, לגרום לה לאהוב אותך,איך לגרום לאנשים לאהוב אותי..., איך לגרום לאנשים להתאהב בי..., חשיבה חיובית,לגרום לנשים לרצות אותי, להיות חלק מהטוב, לגרום לבת להתאהב בי, איך לגרום לולהתאהב בך... ועוד ...


 
אודות המחבר

מאת אליעד כהן - מאמן אימון אישי + יעוץ אישי - לכל תחומי החיים ועוד

מחבר הספרים! אהבה בחיים / חיים בלי פחד / חיים טובים / להיות אלוהים / להצליח בכח המחשבה ועוד

הכנס עכשיו לאתר EIP.co.il ותהנה מאלפי מאמרים + הרצאות וידאו על כל נושאי החיים בכלל, ועל האושר שלך בפרט ...

מאמן אימון אישי חרדה פחד דיכאון קבלת החלטות זוגיות ויחסים ביטחון והערכה עצמית אהבה אושר להתמודד עם בעיות הצלחה מוטיבציה כסף והצלחה לחנך חינוך ילדים לשכנע מכירות שכנוע משמעות החיים בחירה חופשית חשיבה חיובית לחשוב חיובי ידע רוחניות מודעות הארה אלוהים להיות אלוהים בריאת העולם ברסלב רבי נחמן מברסלב פורום ברסלב אימון טיפול ייעוץ אישי

תכנסו ותהנו ...

המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article49322.aspx