איכות מים מסוננים של תמי 4
נכתב על ידי: אבי
תאריך: 09/10/16

כיום אנו חיים בעידן בו הבריאות מקבלת את חזית הבמה. אנשים מודעים לחשיבות של צריכת פירות וירקות, מודעים לחשיבות של צריכת מוצרי מזון מקמח מלא, נמנעים מפחמימות ריקות וכדומה. עם זאת, הרבה אנשים שוכחים שלפני שהם מגדילים ראש לבנות תפריט מזין ובריא, יש עוד משהו שביכולתם לעשות על מנת לתמוך באורח חיים בריא, וזאת למרות שמה שיש לעשות הרבה יותר בסיסי. במה מדובר? ובכן מדובר בשתיית מים מסוננים ונקיים, מדובר בשתיית מים שנקיים מחיידקים, פיח וחלודה, ובנוסף הם גם מכילים את המינרלים החיוניים לגופינו, כאשר הם מציעים טעם איכותי וללא ריחות לוואי.

מזיקים לצד מינרליים חשובים

חשוב להבין שאיכות של מים חשובה בשני מישורים. פעם אחת כמובן שטוב לדעת שהמים שאנחנו שותים מכילים את המינרלים החשובים (סידן, קלציום, נתרן ומגנזיום), ופעם שנייה חשוב לדעת שאין במים מזיקים כגון חיידקים פיח, חול וכדומה. כמו כן גם חשוב לדעת שהמים יראו טוב, יריחו טוב ויהיו טעימים, וזאת על מנת שנמשיך לצרוך אותם ללא רתיעה, ומבלי לחפש פתרונות חלופיים כגון הוספת תרכיז ממותק. על כן מאוד חשוב איך שהילדים גדלים, להנביט אצלם תחושה חיובית לגבי שתיית מים רגילים, ועל מנת לעשות זאת אתם מוזמנים ליהנות משתיית מים מסוננים ממכשיר תמי 4.

ילדים עצמאיים

ילדים מאד אוהבים את תחושת העצמאות ולהרגיש כמו גדולים. על כן להבדיל מהסיטואציה בה יש לרוץ אליהם ולבקש שישתו כמה לגימות מכוס המים, כאשר מגדילים להכניס הביתה בר מים תמי 4, פתאום ניתן לגלות שגם הילדים ממהרים למלא בעצמם כוס מים, וזאת עוד בטרם ביקשתם מהם. מכאן שניתן להיות רגועים שהילדים שותים מים בריאים ונהנים מגישה ידידותית ונוחה למשתמש.

איכות מחייבת

כיום ניתן למצוא מגוון מכשירים שמסננים מים, אך יחד עם זאת יש לציין שבר מים מבית תמי 4 עומד בראש הקטגוריה, ולו כי הוא מכיל מסנן ואף נורת UV שאחראית על קטילת חיידקים. שנים של ניסיון עושים את ההבדל ובנוסף חשוב לציין שגם המחויבות של החברה כלפי קהל לקוחותיה המסורים, מחייב את החברה להמשיך לעמוד בסטנדרטים המחמירים. מכאן שאתם מוזמנים ליהנות מממשק משתמש חדש וחכם, מוזמנים ליהנות ממתקן מעוצב ומרשים, מוזמנים ליהנות ממים קרים, חמים ומוגזים ברגע, כאשר כל שצריך זה ללחוץ על כפתור ולדעת שהמים שאתם שותים, הם ללא ספק בריאים כמה שרק ניתן. לרוויה. 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article49874.aspx