יום הולדת שמח ואפילו יותר מזה
נכתב על ידי: יחי כהן
תאריך: 20/11/16

מי לא אוהב לחגוג יום הולדת? אין ילד שלא רוצה את שכולם יכבדו אותו בברכת מזל טוב, יביאו לו מתנות ובכלל ישמחו יחד איתו ביום הולדתו. ואם להיות כנים ילד לא בהכרח צריך להיות בן 3, גם גיל 30, 40 ואפילו 100 נהנים לחגוג יום הולדת. עיצוב בלונים כבר מזמן זה לא לקשור שורה של בלונים על חוט מקצה לקצה של הבית, עיצוב בלונים זבה גם לא בלונים פורחים ממולאים בהליום, היום עיצוב בלונים זה הרבה מעבר לכך. אמן בלונים יכול ליצור אין ספור דמויות ואלמנטים ססגוניים שגם הדמיון מתקשה להבין את האופן בו יצרו אותם.


עיצוב בלונים הוא הרבה מעבר לכלבלב מנופח

כאמור עיצוב בלונים הוא הרבה מעבר לכלבלב מנופח, אמן בלונים מקצועי יכול לייצר דמויות ואלמנטים מרהיבים שכל כולם עשויים מאותם גלילי לטקס מנופח באוויר. יש חשיבות רבה לתכנון כאשר מתכננים עיצוב בלונים. צריך לקחת בחשבון את גודל המקום בו תיערך החגיגה וכמובן את כמות המוזמנים. אם למשל בחרת עיצוב בלונים לחתונה סביר להניח כי תכללו גם את עיצוב הכניסה לאולם, עיצוב קשתות ומרכזי שולחן ואפילו אלמנטים מעניינים כמו אגרטלי פרחים שיגרמו לאורחים שלכם ליהנות עוד יותר מהאירוע. בחירה של האלמנטים לעיצוב בלונים צריכה להיות מתוכננת ובהתאמה מלאה לשאר הדברים הסובבים את האירוע למשל אם האירוע מתקיים באולם קטן נבחר עיצוב בלונים שונה בגודלו מאשר אם האירוע היה מתקיים באולם גדול, כן גם לגבי כמות הבלונים, גודל האלמנטים והסגנון שיבחר.


במי נבחר עבור עיצוב בלונים לאירוע שלנו

כאמור ימי הולדת ואירועים הכלל היום הם שונים מימים עברו. עיצוב בלונים הפך להיות חלק בלתי נפרד מהאירועים שלנו אולם יחד עם זאת חשוב להבין את המשמעות של בחירת אמן בלונים מקצועי לעומת אמן בלונים חובבני. בחירה באדם שאינו מקצועי לאירוע יום הולדת לגיל 3 אינה מהווה בעיה אולם אם אתם מתכננים חתונה לא תרצו שלאורחים יחסרו בלונים או שהעיצוב יהיה לקוי. לכן מומלץ לפני בחירת עיצוב בלונים ואמן בלונים לקבל המלצות, המלצות על עיצוב בלונים מהוות את הצעד הראשון שלכם בבחירת האמן שיכין לכם את התפאורה באירוע. לאחר שקיבלתם המלצות כדאי שתיגשו לראות במו עיניכם אירוע שבו אותו אמן בלונים מכין עיצוב בלונים, כך יובטח לכם שבאמת מה שהוא מספר מתבצע. בנוסף לאחר שכבר בחרתם באמן בלונים יש צורך להחליט על עיצוב בלונים מאוד מומלץ שתעדכנו אותו לגבי מיקום האירוע, הכוונה האם זה באולם, מסעדה או בית, לאחר מיכן מה כמות המשתתפים על מנת שיוכל להתכונן בהתאם ולבסוף יהיה עליכם לתאם איתו את העיצוב הנבחר שיתאים לכלל עיצוב באירוע. חשוב לציין כי עיצוב בלונים לאירוע אינו דבר שיש להקל בו ראש, כדאי שתקפידו על מקצועיות ואיכות כי אירועים לא חוזרים ויש לכם רק פעם אחת הזדמנות להצליח.כותב המאמר שלומי שוורץ.


 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article50135.aspx