מומחה פינוי דירה
נכתב על ידי: אבי
תאריך: 18/12/16

שגרת היום יום שלנו עמוסה וגדושה בעבודה, משפחה, קניות ואין סוף סידורים. משימות צצות להן ולפעמים נדמה לנו שאין מספיק שעות ביממה עבורינו. הבית שלנו שהיה מסודר, מעוצב לפי טעמינו, חדש ונקי הפך למכלול של בלאגן אדיר ועמוס. לאורך חיינו הבוגרים אנו צוברים כמות לא מבוטלת של חפצים ורהיטים כבדים, אנו מתחדשים ומרחיבים את ביתנו אך באותה נשימה לכולנו יש בעיה קטנה, אנחנו נקשרים לחפצים שלנו ובהרבה מקרים מאוד קשה לנו להיפטר להם. כשמגיע הזמן לעבור דירה או לעזוב את ביתינו מסיבות שונות עולה הצורך לפנות את הדירה מכל תכולתה, וכאן חברת ״מומחה פינוי דירה״ נכנסת לתמונה.

פינוי דירה מתכולה – משימה אפשרית בהחלט.

פינוי תכולת דירה נשמע על פניו תהליך קל ופשוט לביצוע, אך כאשר ניגשים למלאכה מתברר שזוהי משימה הדורשת סבלנות, אורכת זמן ומחייבת שימוש בכח פיזי. מעבר לכל אלה נדרשים גם אמצעי אחסון כמו ארגזים ושקים, רכב גדול או משאית למטרת שינוע חפצים מיותרים ורהיטים ישנים.                                             אתם יכולים להיות רגועים. אף אחד לא אמר שאתם צריכים לעשות את זה לבד. חברת ״מומחה פינוי דירה״ עוסקת בפינוי תכולת דירה באופן מקצועי והם בעלי ניסיון רב בתחום פינוי דירות.

מומחה פינוי דירה – איך הם עושים את זה?

צוות מיומן בעל ניסיון רב בפינוי  דירות מגיע לבית הלקוח כאשר הוא מצויד בכל הכלים הנדרשים לפינוי הדירה: ארגזים, שקיות, ארגז כלים, חבלים, סולמות ושאר כלי עבודה הכרחיים להם. הצוות ימיין חפצים ומסמכים, יארוז ויפנה ביעילות ובזריזות כל ציוד לא נחוץ מהדירה, כולל ריהוט כבד, מקררים, ארונות, גופי תאורה וכל חפץ שתבקשו. בסיום תהליך הפינוי הצוות של ״מומחה פינוי דירה״ עובר לשלב הניקיון החיטוי והסיוד. בסוף היום תקבלו את הבית שלכם פנוי, נקי ומסוייד ולא תוכלו להבחין בבלאגן שהתרחש מספר שעות לפני שקראתם לצוות של ״מומחה פינוי דירה״.

פינוי הדירה תוך שמירה על הסביבה

בחברת ״מומחה פינוי דירה״ מקפידים לשמור על הסביבה לא רק כסיסמה אלא כדרך חיים, החברה עובדת במאמץ ובהשתדלות לצמצם מפגעים סביבתיים ונהלי פינוי הפסולת שלה מבוצעים כנדרש בחוק.            הצוות מאורגן ומבצע את הפינוי ביעילות לוגיסטית שאין שנייה לה, בסוף יום העבודה הצוות אינו משאיר פסולת בחדר האשפה או על המדרכה ברחוב אלא משנע אותה בצורה מסודרת ובטוחה למקומות יעודיים לכך על פי הכתוב בחוק.

 

 

השירות של ״מומחה פינוי דירה״ בנוי על אמינות, עמידה בלוח זמנים, מציאת פתרונות ללקוחות תוך מתן שירות מקצועי, איכותי ואדיב ויכולות טכניות ולוגיסטיות ייחודיות להם. כאשר מדובר בפינוי דירה אין ספק למי עליכם לפנות: חברת ״מומחה פינוי דירה״ דואגת לכם ליום פינוי קל, מהיר ומקצועי.

 

לפרטים נוספים: https://www.bestclearing.co.il/
 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article50359.aspx