בלאגן. מה קורה כשירידה למרתף הופכת למשימה בלתי אפשרית.
נכתב על ידי: אבי
תאריך: 18/12/16

אתם תמיד מבטיחים לעצמכם שהפעם זה לא יקרה. הפעם זה יהיה אחרת ותדאגו לשמור על הסדר, הניקיון ולא תזניחו את המרתף שלכם. הפינה הכי נשכחת בבית. עם השנים אנחנו צוברים עוד ועוד חפצים. אנו משפצים את הבית או משדרגים את הריהוט, קונים מיטה חדשה ומשקיעים בסלון. אך לאן הולכים כל החפצים הישנים? כמובן שלמרתף! על פניו המרתף משמש בדרך כלל כחדר מגורים נוסף, משרד או חדר לאורחים אך בפועל אנו משתמשים בו לרוב כחלל אכסון לכלל החפצים והרהיטים שאין לנו עוד שימוש בהם. ככל שהזמן עובר המקום הולך ואוזל ועדיין מתוך הרגל אנו דוחסים אליו עוד ועוד חפצים עד שהמרתף מגיע למצב שלא רק שאי אפשר להשתמש בו עוד אלא עצם הירידה אליו הפכה לסיכון של ממש.

פינוי מרתפים – שירות חובה עבורכם.

רהיטים שהצטברו, ניירת ועוד שלל החפצים שהכנסתם למרתף צברו במהלך הזמן כמויות רציניות של לכלוך ואבק. היו בטוחים שתחת הערמות מתרוצצים להם כמה מיני זוחלים, חרקים ומכרסמים. מכשולים אלה בשילוב זמן עבודה ארוך ומייגע והכח הפיזי האדיר שנדרש על מנת לפנות את המרתף במהירות ובבטיחות מובילים אתכם לבחירה במתבקש ביותר. עליכם להזמין בעלי מקצוע המתמחים בפינוי מרתפים.

חברת ״צוות פינוי דירה״ מציעה ללקוחותיה מגוון שירותים בתחומי הפינוי הקיימים: דירות, מחסנים, גגות, חצרות ומרתפים.  מדובר בחברה מקצועית בעלת צוות עובדים מקצועי ומיומן בביצוע משימות פינוי בדרגות קושי מתקדמות.

הצוות מתחייב לבצע את הפינוי ביום עבודה אחד. ״צוות פינוי דירה״ מגיעים ליום העבודה עם מספר אנשי מקצוע כאשר עליהם מפקח ראש צוות אחראי. הם מגיעים מצויידים במגוון כלים מתקדמים ומשוכללים בכדי לייעל ככל האפשר את יום הפינוי. הצוות  יבצעו את הפינוי ביעילות, הם מבצעים פירוק רהיטים, ארונות וכל חפץ מאסיבי אחר‎ במקרה הצורך. שיטת העבודה שלהם מתוכננת היטב מראש על מנת לחסוך לכם זמן יקר.‎ בנוסף לפי בקשתכם החברה מציעה גם שירותי ניקיון, מיון חפצים ועוד. בסוף יום העבודה ״צוות פינוי דירה״ משאיר לכם מרתף פנוי, מאוורר ונקי כך שתוכלו לחזור ולהשתמש בו שוב. את הפסולת ואת החפצים הישנים הצוות משנע לאתרים מורשים להשלכת פסולת, קיימת רפשרות בתיאום מראש למסור חפצים תקינים לתרומה ולמשפחות נזקקות.

״צוות פינוי דירה״, פנו למקצוענים בתחום בלבד.

אין ספר כאשר מדובר במטלות פינוי שונות אין ביכולתכם לעשות זאת בכוחות עצמכם. עליכם לקרוא לבעלי מקצוע המתמחים בפינוי מרתפים. צוות פינוי דירה עומד בסטנדרט גבוה בתחום הפינוי והם פועלים כמעט בכל רחבי הארץ, הם דוגלים במתן שירות איכותי ומקצועי תוך הצעת מחיר הוגן ללקוחותיהם. אין למה לחשוב פעמיים, ״צוות פינוי דירה״ היא החברה לביצוע פינוי המרתף בשבילכם.

 

לפרטים נוספים: clearteam.co


 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article50361.aspx