גישור גירושין
נכתב על ידי: articlestbd
תאריך: 05/01/17

חוסר יציבות כלכלית, הוצאות כספיות גבוהות ומצב רעוע במקום העבודה, אלה הם רק חלק מהתסמינים המאפיינים את חייהם של מרבית הזוגות המתגרשים. אחת מהסיבות השכיחות ביותר לכך שזוגות הנמצאים בעיצומו של הליך גירושין בוחרים דווקא באופציה של גישור גירושין על פני שאר האופציות הינה מההיבט הכלכלי. נכון להיום, גישור גירושין הינה אחת מהאופציות הכדאיות ביותר כלכלית לזוגות המתגרשים.

כמובן שכמו בכל סיטואציה הקשורה להליך הגירושין שלכם, גם כאן – קבלת ההחלטות שלכם  תביא לכך שתבחרו את איש המקצוע המנוסה והמיומן ביותר עם המחיר המשתלם והנכון ביותר כלכלית עבורכם.

גישור גירושין – מהיר, זול ומשתלם!

גישור גירושין יכול להפוך את חייהם של הזוגות המתגרשים להרבה יותר חיוביים, מדובר בהליך הזול והמשתלם ביותר לגירושין – אם בעבר היה מדובר בעלות כלכלית כבדה מאד והתדיינות ארוכה ומתישה, כיום התהליך יכול להיות גמור בתוך זמן קצר אם תדעו לבחור את מגשר הגירושין הנכון אשר ילווה אתכם לכל אורך התהליך עד אשר תגיעו להסכם טוב ומהיר.

אז כמה עולה הליך גישור גירושין מלא מתחילתו ועד סופו? זוהי בהחלט שאלה מתעתעת, שכן המחירים עשויים להשתנות מאלף ואחד סיבות – אך אם תבצעו את ההחלטות הנכונות ותעשו סקרי שוק תוכלו להגיע למחירים נוחים במיוחד השווים לכל כיס. העלות הממוצע של גישור גירושין מלא  נעה בין 5000 ₪ ועד 8000 ₪ כאשר רמת ניסיונו וחשיבותו של המגשר משחקת תפקיד מרכזי בעלויות, במידה ומדובר במגשר מנוסה ומיומן עם שם ומוניטין העלויות שלו באופן טבעי יהיו גבוהות יותר מאשר מגשר או מגשרת גירושין מתחילים אשר באמתחתם רזומה מועט.

איך מקבלים גישור גירושין במחיר הטוב ביותר?

מגשרי גירושין הינם אנשי מקצוע לכל דבר ועניין, ולכן הליך בחירתם חייב להיות זהה להליך הבחירה הנהוג אצל כל איש מקצוע באשר הוא. סקר שוק טרם בחירת המגשר או המגשרת יכולים להוזיל באופן משמעותי את עלות ההליך, כאשר יש מקרים המעידים על הוזלה הנעה אפילו באלפי שקלים בודדים בין אופציה אחת לאופציה שנייה.


 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article50523.aspx