הפקת ימי עיון והשקה לחברות
נכתב על ידי: שירי טיירי
תאריך: 28/11/17

כאשר אתם מבקשים לקדם חברה או קבוצת מסחר מסוימת, מאד מומלץ לתכנן עבורה ימי עיון תקופתיים. למעשה, לא מדובר רק על המלצה חד פעמית. חזרה על התהליך תהיה תמיד מבורכת ותמיד תצעיד את העסק בכיוון הנכון: חשיפה ציבורית, יידוע לפרטים רבים והעלאת קרנו מבחינה תדמיתית. מתי יש לקיים ימי עיון או השקה? בכל פעם שקורה משהו גדול: בעת המצאת מוצר חדש, פיתוח איזשהו אלמנט מעניין אשר יש בו עניין לציבור, ועוד. במילים אחרות, עבודה טובה על מוצרים, שירותים ופיתוחים היא מנוע הצמיחה הבסיסי של כל חברה. אבל ימי עיון והשקה עבורם היא הדרך שלכם ליידע בכך את הציבור, ומניסיון, אם לא תיידעו, הוא פשוט לא יידע, וחבל.

מה ביום העיון?

יום העיון צריך להעביר מסר לפרטים המוזמנים כבר ב- 10 השניות הראשונות שהם נכנסים פנימה, ואפילו כאשר הם מקבלים את ההזמנה באמייל או בדואר. הם צריכים להבין מיד במה מדובר, ולדעת האם יום העיון יכול או לא יכול לסייע להם. טיפ חשוב: תמיד תשדרו שאתם יכולים לעזור. גם אם מדובר בתחום שהתוכן הסופי שלו משעמם או לכל היותר מעניין מעטים, עדיף להציג אותו כחלק ממכלול רחב שיכול לעזור ולתרום לפרטים. יום העיון יכלול דוכנים, תאורה מרהיבה ותפאורה מותאמת אישית לעסק שלכם אשר תמשוך לא מעט קהלים.

מהו היתרון בפנייה לקהלים רחבים?

בפנייה לקהלים רחבים אתם מגדילים את הסיכוי שלכם להתרחב, ובשונה ממה שהיועצים העסקיים אומרים בדרך כלל, אתם תתרחבו בכיוון הרצוי לכם: מוזמנים שלא מעוניינים בתוכן הסופי של המוצר או השירות יעזבו מיד את האירוע, ואותם אתם מלכתחילה לא הייתם רוצים לקבל כלקוחות, סמכו עלינו. אבל ברוב המקרים קורה בדיוק הפוך: מוזמנים שחשבו שהמוצר גבוה מרמתם, והם לא יוכלו לצרוך אותו מופתעים ומבקשים להצטרף אליו כלקוחות. במוזמנים כאלה אתם מאד מעוניינים, והם יגיעו רק אם תשווקו את המוצר או השירות כמספקי-פתרונות לציבור הרחב. הצגתם כנושאים פוריטניים ידועים למעטים תבריח מראש קהלים איכותיים מסוג זה, ולא רק את הקהל אשר מראש לא היה רצוי לכם.

כיצד מיישמים את יום העיון או השקת המוצר הלכה למעשה?

בוחרים בסביבת הפקה רצינית ורחבה, למשל מרחב טבעי פרטי המותנה בבקרת כניסה (למוזמנים שלכם, כאמור). בוחרים אטרקציות הפקה רחבות המדברות לכל הקהלים, החל מצלם ועד איש סאונד, בוחרים חברת השכרת ציוד לאירועים לעיצוב תפאורת בוטיק ועד תאורת אירועים מהפנטת. מטמיעים את לוגו המוצר או החברה שלכם בנקודות חשובות במרחב, ויוצאים לדרך. בהצלחה!


 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article52921.aspx