עסק ששואף למצוינות
נכתב על ידי: יחיאל לוי
תאריך: 10/12/17

אין אדם אשר מקים עסק כאשר הוא לא מכוון אותו אל עבר ההצלחה. כולם רוצים כי העסק שלהם יתרומם מעלה ויצליח להביא עבורם כמה שיותר הכנסות ורווחים ככל שחולפות להן השנים, אבל לא כולם מבינים מה בדיוק צריך להיעשות על מנת לכוון את העסק אל הכיוון הזהה של ההצלחה.

יש כאלה שמחלחלת אליהם התובנה כי אולי צריכים להיערך בצורה מחודשת ולהשתמש בתחום של ייעוץ ארגוני כדי להביא נקודות מבט יעילות יותר אליו, ויש כאלה אשר משוכנעים בכיוון הזה ובדרך האישית שלהם, אולי מפני שהצליחה בעבר בפרויקט דומה ואולי בגלל שהם לא ממש יכולים להודות כי הדרך שלהם הגיעה לכדי כישלון חרוץ.


איך מקדמים את חזון העסק

כדי להפוך עסק מצליח לכזה שיכול לגדול עוד יותר ועל מנת לקדם עסק שלא ממש מצליח להתרומם אל עבר התצפית העסקית שלו צריכים לדעת כי ישנה האפשרות כי הדברים יכולים להיות מבוצעים בצורה טובה יותר וכי להכניס אדם שמתמחה ביצירה של פתחים מקצועיים שכאלה יכולה להיות החשיבה הכי הגיונית בשלב שכזה.

זה לא מספיק להכין תוכנית עסקית וזה בהחלט לא מספיק להכין פרויקט נדיב של פרסום ושיווק. צריכים לדעת כיצד לשלב את כל הכלים הקיימים לרשות העסק ביחד עם יצירה של כלים חדשים לגמרי ובשילוב המוצלח הזה לחבר לכדי הרמוניה שמביאה כל יום של עסקים אל פדיון גבוה ככל האפשר. זה לא רק הנהלה כשרונית או כוח אדם מקצועי שנבחר בקפידה, זה לא רק השקעה כספית או חיסכון שמבצעים מתוך המקום הפיננסי הבעייתי שבו העסק נמצא. זו היכולת להביט למרחק ולצדדים, ולראות כיצד אפיון מחדש עם דברים שעובדים נהדר כרגע מביאים אל הצלחה שנמצאת ממש מעבר לאופק.


 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article53026.aspx