כיצד מתמודדים עם הלחץ ביום החתונה?
נכתב על ידי: שירי טיירי
תאריך: 24/06/18

כשאתם צריכים להתמודד עם יום החתונה אתם צריכים להתמודד עם לא מעט לחץ. כאן תוכלו ללמוד כיצד לנהל את הלחצים שלכם ולא להכיל אותם ללא טיפול הולם. ראשית כל, טבעי שיהיו לחצים לפני החתונה משני הכיוונים, גם מכיוון החתן וגם מכיוונהּ של הכלה. כשאתם נמצאים לפני חתונה במסגרת גן אירועים במרכז, כך תתנהלו בשביל להבטיח מסלול התארגנות רגוע באופן יחסי.

הכי חשוב – תתחילו את היום עם חיוך!

אל תשכחו שזה עומד להיות ליל הכלולות שלכם, הווי אומר שצפויה לכם חתונה היום. בשביל מזל טוב ואנרגיות חיוביות, רצוי מאד להגיע אל האולם כשאתם מחויכים ורעננים, מה שאומר שאת הבוקר שלכם אתם מתחילים במצב רוח מרומם. בדרך זו אתם מבטיחים אנרגיות חיוביות לכל אורך היום, אשר ישפיעו לטובה על הוצאת האירוע שלכם אל הפועל ללא תקלות וללא הפתעות מיותרות שעלולות להתרחש.

הכינו לעצמכם רשימת מטלות בתחילת היום – אותה יש לבצע בשביל לגשת לחתונה

מקלחת, הכנת בגדים להחלפה בנוסף לשמלות/לחליפות, הכנת הנאומים והדרשות ואחסונם במקום בטוח, ועוד. רכב ההסעות הגיע? אל תמהרו לעלות עליו! בודקים באמצעות רשימת המטלות שלכם שהכל קוים, ורק אז עולים – ויודעים שבחרתם נכון ושאתם בדרך לאירוע שייצא לפועל ללא תקלות צפויות בדרך.

מתאמנים על אקטים מאתגרים או מביכים

בחופה, יש לא מעט אקטים שגורמים גם לחתן וגם לקלה לאתגר ומבוכה: השקיית אם את בתה ביין, שבירת הכוס של החתן, וכד'. מומלץ להתאמן עליהם ביום החתונה ולהגיע מוכנים ופטורים ממבוכה. ככל שתתנסו בזה יותר פעמים, תגיעו לחופה רעננים ועם מוטיבציה.

מומלץ לארגן לעצמכם את רשימת החובות בחתונה בציר זמן

בדרך זו, אתם מבטיחים לעצמכם שתמיד תהיו בשליטה, ובבקרה מלאה על עצמכם, ותדעו מתי אתם צריכים לעשות משהו ומתי לא: זמני הקראת הנאומים שלכם, המטלות ההלכתיות השונות בחופה וכד' צריכים להיות רשומים על ידכם על מנת שתוכלו לבצע אותם במועדם. בדרך זו, אתם יודעים בדיוק איזה תפקיד אתם ממלאים כבעלי השמחה, ותוכלו לחלק את הזמן בין חיוכים ושיחות עם האורחים לבין רגעים שאתם צריכים להציג איזשהו אקט חתונה.


 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article54187.aspx