חברת ניקיון מומלצת ושמירה על היגיינה בסביבת העבודה ב-2018
נכתב על ידי: סיגל שמו
תאריך: 31/07/18

ישנן מספר סיבות טובות לשמירה על ניקיון והיגיינה במקום העבודה. מקום העבודה הוא המקום שבו אנחנו מבלים לעיתים שעות ארוכות ביום.

סדר וארגון:

כשהסביבה מבולגנת זה הוא מקור ושורש רוב הבעיות. בסביבה מבולגנת, יש סיכוי גדול יותר ל"תאונות עבודה" קטנות, ולחוסר היגיינה וניקיון.

"סיכון מקצועי" הוא בבירור תוצאה של בורות מצד המעסיק או רשלנות מצד העובדים. כאשר מקום העבודה או אזור המשרד הוא מבולגן ולא מאורגן, זו יכולה להיות דלת לתאונות עבודה מסוג זה או אחר. ניקיון המשרד או היגיינה בעבודה זה הוא עניין הצריך להיות מתורגל אצל העובדים כולם מבלי לתלות את מלוא האחריות בחברת הנקיון.

אך לא מדובר רק בבטיחות, משרד לא מאורגן עלול גם לעכב את שיעור התפוקה של העובד,

מכאן שוב ניתן להסיק כי הסביבה המבולגנת עלולה להוות מכשול מוחלט.

רצפות יבשות ונקיות:

שאריות אוכל ועוד שלל דברים שנדבקים לנו לנעל מבחוץ ונכנסים איתנו פנימה, הם חלק מהגורמים הנפוצים ביותר לגרימת נפילה
ופציעה. כדי למנוע פציעות, יש לנקות את הרצפות על בסיס קבוע

לדוגמא, בארוחת הצהריים, בזמן שלאחד מהעמיתים שלנו לעבודה נופל אוכל על הרצפה, ניקיון של אזור זה הוא הכרחי לפני שמישהו עלול להחליק מזה או להעביר את הלכלוך הלאה עם הנעל שלו.

לאחר ניקוי הרצפה השטח הרטוב עלול להיות מחליק גם הוא, לכן שימוש בחומר סופג במקומות שבהם יש רצפה רטובה הוא מומלץ. זה בהחלט חלק בהפחתת התאונות בשל רצפות חלקלקות.

שימוש בחומרי חיטוי במקום העבודה:

חומרי חיטוי הם חשובים מאוד לשימוש במקומות ציבוריים ובמקומות עבודה. כמו כן, יש סיכון גדול יותר של התפשטות חיידקים סביב בשל שימושים מרובים של כל פריט על ידי אנשים שונים.

כמו כן, במקומות העבודה, יש שימוש תכוף בפריטים מעובד אחד למשנהו. בין אם מדובר בעונת שפעת או לא, חיידקים הם בלתי נמנעים בטבע. לכן, פעולותיה של חברת ניקיון מקצועית וחיטוי, יכולים להפחית את הסיכוי של כל חיידק לייצר מחלות.

כדי לחתוך את עלות כמה עובדים עשויים לבחור עבור חיטוי זול, אשר בטווח הארוך יכול להשפיע על הבריאות של העובדים והמעסיקים.

מה שידידותי לסביבה, ידידותי לנו:
מוצרים ידידותיים לסביבה הם הטובים ביותר בטבע והם בניגוד לשאר כלל לא מזיק לבריאות האדם, הם ידידותיים לטבע ולאדם כאחד.

לכל המוצרים יש רכיבים שונים. חלקם זולים יותר ומזיקים בעוד אלו הידידותיים לסביבה אינם מזיקים כלל. חשוב מאוד לבחור את חומר הניקוי הנכון. יחד עם בחירתם חשוב לא פחות לאחסן חומרי ניקוי אלה במקומות הנכונים.

לסיכום, שמרו על סביבת עבודה נקייה ומאורגנת בעזרת שרותיה של חברת ניקיון מקצועית אשר תאפשר לכם ולעובדיכם להיות יותר פרודוקטיבים ויעלים בעבודתם. ולשמור על סביבה נעימה בכללי.


 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article54438.aspx