דיאטה עושים בצורה נכונה
נכתב על ידי: יחיאל לוי
תאריך: 01/08/18

זה לא קל לעשות דיאטה. גם כי רגילים לאכול כמות גדולה וגם כי הגוף רגיל לאכול בצורה מסוימת, כזו שהיא מהירה וכוללת לא פעם ארוחות אשר נאכלות במסעדה או כאלה שכוללות אוכל שנרכש מהסופר והוא חוסך את הזמן של ההכנה.

איך יכולים לעשות דיאטה גם כדי להתחיל לאכול בריא יותר וגם באותה ההזדמנות להוריד משקל עודף מן הגוף? הכל תלוי במידה רבה בבחירה של תפריט לדיאטה שבו קיימים הכלים של ההצלחה. כל תפריט חייב להיות פרטני עבור כל אדם כאשר בו חייבים לשתות הרבה מאוד נוזלים וגם לצרף פעילות פיזית שעוזרת לתחושה טובה בכל יום מחדש. רצוי כי התפריט ייערך על ידי איש מקצוע ולא מתוך בחירה אישית, בצירוף של מעקב ובדיקות דם.


מה לא אוכלים בדיאטה

כל תפריט לדיאטה חייב להיות כולל את כל האבות המזון ורצוי כי הוא יוריד כמויות במידה ורוצים גם להוריד במשקל ולא רק לשנות את אורח החיים מהבחינה הזו של האכילה. לכן, צריכים להוריד מהמדף את כל מה שכולל חטיפים ארוזים שרק מכילים הרבה מאוד נתרן, סוכר ושומן רווי ולעבור אל חטיפים שיכולים ליצור בבית וכוללים מוצרי מזון טבעיים ככל האפשר.

הגוף מכור בצורה מאוד חזקה אל כל אלה ורק עם הזמן תתחיל ההרגשה הזו כי לא זקוקים אל משהו עתיר בסוכר או מלח, ומכאן גם ההבנה עד כמה כל האוכל המעובד הוא כזה אשר מכיל כמויות עתירות של כל הדברים שממכרים את הגוף וגורמים לנו לחשוב כי זהו אוכל שהוא בגדר של הכרח. הגוף לא זקוק כל הזמן לאוכל, ובהחלט יכולים להתפנק עם משהו מתוק במידה ועולה החשק לכך, והוא ידרוש חשקים שכאלה פחות ופחות עם הזמן.


 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article54442.aspx