אוכל טעים בנוף מקסים
נכתב על ידי: יחיאל לוי
תאריך: 23/10/18

ארוחות באופן די מסורתי אוכלים בחדר האוכל או בפינת האוכל. נכון להיום פינת האוכל הלכה והצטמצמה לכדי מרחב משותף עלם הסלון והמטבח, כך שרבים כבר לא מבחינים בין ארוחה שאוכלים בכל אחד מאלה ומעדיפים באופן כללי לאכול ארוחה טעימה במסעדה ופחות בבית עם כל הטרחה הנלווית לכך.

מה קורה כאשר את הארוחה רוצים לערוך באזור חיצוני, ולהביא ארוחה שמתחברת כמה שיותר אל הטבע? במקרים מעין אלה רצוי לבדוק שירותי ארוחת שף בטבע וללוות את הכל עם יצירה של אירוע ואירוח נעימים. להלן כמה נקודות שעליהן יש לעבור טרם ההרכבה של כל הדברים שלהם זקוקים באירוע על מנת שהכל יהיה עד כמה שיותר מושלם.


איך עורכים אירוע כזה

עבור עריכה של אירוע אשר נערך בטבע צריכים מבעוד מועד לוודא האם הרשות המקומית מצריכה אי אלו אישורים כדי להרים את האירוע הזה ללא כל בעיה. לפני שמשיגים את כל האישורים ופותחים בטרחה הזו, זה חשוב מאוד לוודא כי המיקום הזה שנבחר עבור האירוע הגדול או הקטן, הוא מקום שבו נעים לשהות ולהעביר זמן שבעיקרו כולל ארוחה.

לכן, כדאי לוודא כי ארוחת שף בטבע במיקום הזה מחמיאה אל כל מה שנבחר, כולל אוכל שהולם את העונה. את התפריט חשוב מאוד לבנות עם השף שאחראי, כולל טעימות של כל מנה ומנה עד להחלטה בטוחה בתפריט מנצח שינעם לכולם.

שווה להשקיע עם תאורה שמאירה את המקום במידה ומדובר באירוע בטבע שנערך בשעות החשיכה, לצד אספקה שוטפת של מיזוג אוויר שרלבנטי ליום של קיץ או ליום של חורף קר. אם ישנו צורך ביצירה של אוהל מחופה, אז בהחלט כדאי להשקיע גם בזה כסף ומחשבה.


 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article54836.aspx