חברת הדמיות אדריכליות לעיצוב הבית שלך
נכתב על ידי: עידן שלומן
תאריך: 22/12/18

יזמים וקבלנים בענף הבנייה לא יכולים כיום אפילו לדמיין כיצד בעבר הרחוק לא נעשה שימוש בהדמיות תלת מימד לפני תחילת הבנייה, במהלכה ובעיקר בסיום תהליך הבנייה והמעבר לתהליך מכירת הדירות.

על מנת שיהיו הדמיות תלת מימד או תכניות מכר ברמה גבוהה יש לפנות ראשית כל לשירותי חברת הדמיות אדריכליות אשר מתמחה בעיצוב הדמיות שכאלו. חברת הדמיות אדריכליות יוצרת את ההדמיות ותכניות המכר לשלבים שונים במהלך פרויקט הבניה ואלו השימושים העיקריים שבהם:

לפני תחילת הבנייה – הדמיות אדריכליות משמשות בשלב הראשון לצורך הדמיה בסיסית של תכניות האדריכל שהן בד"כשרטוטים מקצועיים בלבד, כדי שהיזם, ספקי חומרי הבניה והקבלנים שאמורים לבנות את המבנה יוכלו להבין טוב יותר את התכנית האדריכלית. כמו כן אותה הדמיה תעזור להצגת התכנית בוועדות השונות לקבלת אישורי בניה על פי צרכי היזם או הקבלנים.

במהלך הפרויקט – כאשר פרויקט הבניה יוצא לדרך הדמיות תלת מימד מאפשרות לראות בצור המוחשית חלקים שונים במבנה עליו עובדים ובדרך זו נמנעים במקרים רבים מטעויות שמאוחר יותר יהיה קשה ויקר לתקן. כאשר המבנה בעל מראה מוחשי תלת ממדי ברמה של תמונה מצולמת, קל יותר לראות שגיאות בתכנון המקורי או בניה שאינה פרקטית ולכן ניתן לתקן תוך כדי תנועה ולא להצטער על כך מאוחר יותר. כמו כן בכל הנוגע לחומרי גמר הבנייה ולמראה הסופי של עיצוב הפנים אפשר לראות בכל שלב ושלב בעבודה ולשנות ולבצע התאמות על פי הנדרש.

בגמר הבנייה (ולעתים במהלכה) – במרבית המקרים הבנייה מבוצעת במטרה אחת – למכור את המבנה או הדירות\החנויות\המשרדים שנבנו בו לצרכן הסופי. תוכניות מכר תלת ממדיות יכולות לעזור בצורה משמעותית למכור את הנכס כיוון שהלקוח שכרגע יכול לראות רק שלד בניין או מבנה חצי גמור וללא אפשרות לדמיין את עיצוב הפנים, יכול לפתע לקבל תמונה מוחשית כיצד הנכס יראה בגמר הבניה וממש לדמיין את עצמו גר או עובד במקום בגמר הפרויקט. תוכניות מכר הן אחד הכלים האפקטיביים ביותר לתהליך המכירה הסופי והן דבר הכרחי כיום עבור כל יזם או קבלן בניה.

השורה התחתונה היא שהטכנולוגיה הנוכחית מאפשרת לכל מי שקשור בשרשרת תהליך הבנייה של פרויקט מתחילתו ועד סופו ליהנות מהמחשה ויזואלית של הפרויקט במראה הסופי שלו עם פרופורציות ומידת מדויקות והבנה כיצד הכול ייראה בעוד מספר חודשים או שנים. אלו הם כלים רב עוצמתיים בענף הבניה וקשה לדמיין עבודה בלעדיהם.


 
אודות המחבר

עידן שלומן, מומחה לקידום אתרים בחברת Signup קידום אתרים.

קידום אתר זה מתבצע על ידי Signup קידום אתרים באינטרנט אשר עוסקת בשיווק וקידום אתרים באינטרנט.

המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article55084.aspx