טיול מאורגן לנשים בחו"ל
נכתב על ידי: דוד כהן
תאריך: 18/03/19

מתי בפעם האחרונה יצא לך לחוות העצמה נשית אמתית? מתי בפעם האחרונה עשית הפסקה מכל עבודות הבית, מהטיפול בילדים והעמידה בדרישותיו של הבוס ועשית משהו במיוחד לעצמך? טיול מאורגן לנשים בחו"ל הוא בדיוק ההזדמנות לעשות משהו חדש ובלתי שגרתי. אם את רוצה לצאת למסע בסימן אישה ולהתחבר לנשים אחרות ואל הנשיות שלך, טיול לנשים הוא כל מה שאת צריכה.

להתחבר אל הנשיות דרך טיולים

כמו שאת אוהבת להיפגש עם חברותייך לבית קפה, כך תיהני גם מטיולים מרשימים בחו"ל. אז קחי לך חברה לדרך ויחד תכירו נשים רבות ותיצרו חברויות חדשות. אלה כמה רעיונות לטיולים מרגשים ומעמיקים:

· הכפרים של רומניה – בצפון מזרח רומניה ניתן למצוא כפרים אותנטיים הכוללים שווקים מקומיים והרים ירוקים והיפהפיים. כמו כן, אפשר להתחבר לנשים שעוסקות במקצוע עתיק ומכובד – אריגה. אורגת הכפר עושה עבודות יד מרהיבות באווירה הפסטורלית בטבע. זה הזמן לטייל עם הכבשים, להתמסר לשקט ולהשתתף בסדנאות מעצימות כמו כתיבה או סדנאות להתפתחות אישית.

· לטייל בנופים של איטליה – גם איטליה היא ארץ מרהיבה ביופייה. אפשר לבקר במפלי השיש הגבוהים, להשתתף בסדנת אפייה, לטפס על חבלים בפארק חבלים ועוד.

· לטייל בהודו – הודו היא מדינה קסומה שבה אפשר להכיר תרבויות שונות ולהתחבר לחיים הפשוטים של בני המקום. בהודו תוכל כל אישה להשתחרר מכל הדפוסים והסטיגמות, ליהנות מהצבעוניות הייחודיות לה, להיפתח לעולמות מרתקים ולהכיר טוב יותר את עצמה.

עושות שופינג בלי הגבר על הראש

כל אישה מכירה את הסיטואציה הזו. היא עומדת מול המראה בחנות הבגדים ומודדת שמלה חדשה, כדי לא לקנות חתול בשק ומדי פעם שואלת את הגבר שלה לדעתו. אך הגבר שלה, חסר הסבלנות, לא בדיוק עוזר. הוא מציץ כל שנייה בטלפון שלו, מביט בשעון ורק מחכה שהאישה שלו תצא כבר מהחנות. האישה, כמובן, נכנסת ללחץ ובוחרת את השמלה, או לחלופין מתעצבנת על הגבר. בחו"ל, לעומת זאת, אין בעיה כזו. במסגרת טיול נשים קלסי אפשר לעשות שופינג לאט ובלי למהר לשום מקום. וגם לא צריך לדאוג להוצאות. כי הן חלק בלתי נפרד מהטיול.


 
אודות המחבר

מיזם גרופ בניית אתרי מכירות באינטרנט עם שיווק באינטרנט להצלחת המכירות.

המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article55435.aspx