נסיעה של פעם בחיים
נכתב על ידי: יחיאל לוי
תאריך: 25/03/19

בעשורים האחרונים יכולים לראות כי יותר ויותר אנשים מוכנים להשקיע את הכס שלהם ביצירה של יותר ויותר חוויות על פני אגירה של כסף שאולי לא יהיה בו את ההזדמנות להשתמש אחרי שמבינים כי החיים הם ארעיים כל כך.

זה לא אומר כי צריכים לנהוג בצורה פזרנית, אלא פשוט כי כמות האנשים שמחפשים אחר ערך מוסף בכל פעולה הם כאלה שיודעים להעריך את הכסף שיש להם ביד בצורה שונה שמודעת לרגע שעובר עכשיו. כך, לא בהכרח מחכים לאירוע יוצא דופן כדי לפעול בצורה שהיא אינה שגרתית, ובאירועים מיוחדים מחפשים אחר דרך שאיתה זוכרים את היום הזה לטובה. איך כל זה קשור אל לימוזינה מפוארת שאיתה נסעו רק נשיאים בעבר? השינוי בבחירה.


איזו לימוזינה בוחרים

הדבר הראשון שאותו צריכים להבין טרם ההזמנה של שירותי לימוזינה ליום המיוחד הוא כי ישנם כל מיני דגמים של רכבים מפוארים בזו הארץ הקטנה, וקטנה ככל שתהיה השירות הזה הוא מאוד פופולארי ורק הולך ונעשה יותר בדרישה ככל שחולף לו הזמן ואנשים לומדים להעריך את החוויה של חיים רק פעם אחת.

אלו דגמים של לימוזינה כבר יכולים להיות קיימים? ניתן להתחיל מהעובדה כי יש דגמים ישנים ויש דגמים חדשים, שבר זה יהיה בולט לא רק בצורה החיצונית של הרכב אלא גם במפרט הפנימי שהולך ומשתדרג ככל שחולפת לה עוד שנה בעולם של קדמה טכנולוגית עצומה.

הדבר הבא הוא החברות השונות של ייצור לימוזינות שכוללות שמות מוכרים כמו לינקולן, רולס רויס, קאדילק, מרצדס ואפילו אחת מבית היוצר של רכבי האמר. כאן כבר כל אחד חופשי לבצע את החיפוש אחר העיצוב שהוא הכי אהוב, ולהבין כי הבדלים בעיצוב הם גם כאלה שמשליכים על העלות של הרכב עבור החברה וכך העלות עוברת אל האדם שרוצה לשכור את הרכב הזה ולצאת עם לימוזינה מפוארת אל אירוע מיוחד.

 


 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article55466.aspx