סלון פאות קאסטם בירושלים
נכתב על ידי: עידן שלומן
תאריך: 08/04/19

פאות הולכות וכובשות נתח שוק גדל מיום ליום, וכבר מזמן מדובר בתופעה בה נשים רבות נוהגות להחליף פאות אחת לכמה ימים או שבועות, ובדרך זו משנות בצורה משמעותית את המראה החיצוני שלהן.

הסיבה לשימוש המתרחב בפאות היא הנוחות והאיכות של הפאות המודרניות. הנוחות היא בכך שלא חייבים לעשות פן ולשרוף את השיער עוד ועוד, וגם לא חייבים להסתפר כל פעם מחדש בסגנונות שונים ולחכות לצמיחה של השיער עד לשינוי הבא. כל זאת מבלי לדבר בכלל על הקושי בשינוי גוון השיער בין ביקור אחד במספרה לביקור הבא. פאות חוסכות כל זאת.

ניתן להזמין כיום פאות קאסטם כלומר פאות שמעוצבות בדיוק להעדפות של הלקוחה בהתאמה מושלמת. פאות קאסטם מגיעות בגוון (בלונד, שחור, שטני, אדמדם וכן הלאה), בסגנון השיער (חלק, מתולתל, מקורזל וכן הלאה) ובאורך (פאות קצרות, ארוכות, עד הכתף וכן הלאה) שמועדף על הלקוחה.

הפאות הללו עוברות קיצוץ, עיצוב ואפילו פן כדי להגיע לתוצאה הרצויה עבור הלקוחה וכאשר מבצעים זאת נכון ובמקצועיות הכל יחדיו מביא את התוצאה הסופית למושלמת מבחינתה, ומאפשר לה לשנות במהירות את הלוק שלה מבלי לגעת או לפגוע בשערה אחת משערות ראשה.

עד כאן הנוחות, אך נוסיף לה כמובן גם את האיכות. האיכות של פאות קאסטם גבוהה היום מאי פעם ומבוססת במקומות שמכבדים את עצמם על פאות טבעיות שעשויות משיער אמיתי שמקורו בעיקר במזרח הרחוק ובדרום אמריקה.

השיער האמיתי נאסף ומעובד (ללא תהליכים כימיים) וממנו יוצרים את הפאה המעוצבת אותה מתאימים לאחר מכן לפי דרישותיה של הלקוחה.

מי שנחשבת לאחת המובילות בישראל בתחום של פאות קאסטם והיא אף מנהלת בית ספר לפאנות בירושלים היא בשמת ברייטמן בעלת סלון לפאות בשמת שלאחרונה יצא מגבולות ירושלים מקום מושבה, בה היא ידועה כאחד המקומות המבוקשים לרכישת פאות וכיום היא מעבירה שרותי לימודי פאנות לתלמידות מכל הארץ אשר לאחר מכן מתמחות בהתאמת פאות קאסטם בסלונים של מעצבי השיער המובילים בישראל.

בבית הספר לפאנות של בשמת לומדים הכל מהיסודות, מהי פאה, כיצד מטפלים בה, איך מתאימים פאות לכל לקוחה, איך לקצוץ, לעצב ולעשות פן לפאה ולהגיע בסוף למראה שהלקוחה תאהב וחלמה עליו מלכתחילה. עבור כל מי שמעוניינת להשתלב בעולם היופי והשיער זהו בית ספר שחובה לבקר בו ולרכוש מקצוע שרק הולך והופך מבוקש משנה לשנה ככל שהשימוש בפאות הולך ומתרחב בכל הארץ.


 
אודות המחבר

עידן שלומן, מומחה לקידום אתרים בחברת Signup קידום אתרים.

קידום אתר זה מתבצע על ידי Signup קידום אתרים באינטרנט אשר עוסקת בשיווק וקידום אתרים באינטרנט.

המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article55527.aspx