כיצד מומלץ לבחור חברת ניקיון משרדים?
נכתב על ידי: שירי טיירי
תאריך: 29/10/19

חברת ניקיון מומלצת מספקת לכם יתרון אדיר על המתחרות

כאשר חברת הניקיון שלכם היא חברה מומלצת אתם מבטיחים לעצמכם מקצועיות, ורמת ניקיון טובה מהממוצעת. המלצות על חברות ניקיון משרדים ניתן למצוא באתרים של נותני שירותים ובאתרי החברות עצמן. ביקורות על חברות ניקיון לבדן אינן מספיקות. אתם צריכים לראות מה כתוב שם כדי לדעת במה מתמחה החברה ומדוע הלקוחות מרוצים ממנה. לדוגמה, אם המשרד שלכם ממוקם בקומת הקרקע אך התשבחות נכתבו על היוזמה שלה לשלוח עובדי גובה לחלונות בקומה 11, כנראה שסוג זה של עבודה פחות רלוונטי עבורכם, אך אם יש לכם רצפה יוקרתית מגרניט או קרמיקת טראצו, ייתכן כי חברת ניקיון משרדים המתמחה בפוליש תתאים יותר למשימות הנדרשות.

יש לעשות בירור מקיף על שירותי החברה ולוודא שהוא תואם למשימות הניקיון שלכם

אם הרצפה שלכם עשויה מחומרי יוקרה מעוצבים כמו גרניט או טראצו, יש חשיבות מהותית לביצוע פוליש. אם החברה מתבססת על שטיחים, יש לבחור חברה שהייעוד שלה הוא ניקיון שטיחים. אם בסמוך למשרד או בתוכו יש שירותים ומטבח באחריותכם, יש לבדוק שהחברה מספקת שירותי תחזוקה איכותיים למקומות הללו, מהחלפת אביזרי ניקיון ועד משימות חיטוי וניקיון מיוחדות. מומלץ לוודא שהחברה עובדת בצוותים יעילים ומשתמשת במכשירי ניקיון מתקדמים לקיצור זמני העבודה.

אם המשרד בגובה רב בבניין, מומלץ לבדוק שהחברה מבצעת ניקוי לחלונות

ניקוי כזה אינו כולל רק את מה שיש בתוך החלון אלא גם את מה שיש מחוצה לו. חברות שיכולות לנקות מבחוץ את החלון בעזרת עובדים שיסתמכו על מנופי גובה. הדבר מצריך מהחברה רישיון עבודה בגובה. שירותי ניקיון אלו יספקו לכם תוצאה נהדרת בדמות נוף מרהיב מבעד לזגוגיות מבריקות.


 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article56237.aspx