מתנה מקורית ומפתיעה
נכתב על ידי: יואל כץ
תאריך: 31/01/20

במהלך כל השנה ישנם אירועים שמחים כמו: יום הולדת, בת מצווה, חתונות, מסיבות הפתעה ועוד חגיגות שונות ומרגשות, אחת מההכנות המלוות את האירוע הינה רכישת מתנה מקורית לחתן או לחילופין עבור כלת החגיגה.

קנייה של מתנה מיוחדת היא מטלה שמאד נחמד לבצע אולם מצד שני זו איננה פשוטה כמו שהיא נראית, ברוב הפעמים צצות השאלות של: איזה מתנה יכולה להתאים? או איזו סוג של מתנה כדאי לקחת, מה הדבר שבאמת יפתיע את חתן השמחה ועוד שורה ארוכה של התלבטויות כאלה ואחרות. כאשר מבצעים חשבון פשוט, לוקחים בחשבון שלכל אחד ישנם חברים, קרובי משפחה, ועוד שצריך לרכוש מתנה יפה, במהלך השנה אנחנו צריכים לקנות הרבה סוגי מתנות, מתנות מקוריות, מתנות למסיבת יום הולדת, לבת מצווה וכו' וכל זה בהחלט מלווה בהרבה מחשבה, זמן ומאמץ והקדשה של הרבה זמן. בכתבה זו נביא בפניכם מספר רעיונות אשר יעזרו לכולנו להפחית את אותו התהליך הארוך של רכישת המתנות.

עצות וטיפים חשובים לקניית מתנות

א.         התייעצו יחד עם חתן השמחה איזה מתנה הוא רוצה, אם מדובר כאן בבן אדם שהינו די מקורב אליכם, אתם יכולים לשתף אותו בעניין ולקחת ממנו כיוון מסויים  בעניין המתנה המקורית אותה הוא ירצה לקבל מכם.

ב.         אם הינכם לא מעוניינים לבוא ולהתייעץ עם חתן השמחה, אתם יכולים לשאול אנשים אשר שייכים לציבור שנמצא קרוב אליו לדוגמה בן או בת הזוג, חבר וכדו' לעיתים קרובות הם יוכלו לתת  כיוון מסויים בנושא המתנות שעשויות להתאים עבורו , כמו כן הם יעדכנו אתכם בעניין הדברים שהוא מצויד בהם ויש לו אותם.

ג.          אפשר להתאסף בצוותא מספר חברים ולרכוש בצוותא מתנה משותפת, כאשר מתאגדים כמה אנשים יחד לקניית המתנה, ובכך המתנה הינה יותר גדולה ומרשימה.

ד.         היום לא כמו פעם, ישנה אפשרות לקנות כל דבר שיכול לעלות בדעתכם, ממש כל דבר באמצעות האינטרנט, קניית מוצרים דרך גלישה ברשת מקלה ביותר על חייהם של הקונים והופכת את תהליך הקניות לפשוט יותר בגלל שקנייה דרך האינטרנט חוסכת זמן יקר המתלווים בשיטוט בחנויות השונות, ניתן לרכוש כל פריט שתרצו בקלות ובמהירות.

לסיכום: הקדישו מחשבה על האדם שמקבל את השי האם באמת התשורה שאתם רוצים להביא לו באמת תפתיע אותו עד מאד וגם האם היא שימושית בשבילו, אם כן הינכם בכיוון הנכון, אז והעיקר שיהיה לכם בשמחות. 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article56709.aspx