האימון בשיטת הפילאטיס הוא לא מורכב לביצוע
נכתב על ידי: יואל כץ
תאריך: 03/02/20

התעמלות בשיטת הפילאטיס הנה ספורט אשר המקור של תחום זה, הובא באמצעות תרגול פיזיותרפיה אחרי פציעה או לחילופין תאונה.

מי הוא שהמציא את ההתעמלות בשיטת פילאטיס?

יוצר השיטה הוא גו'זף פילאטיס שהשיטה קרויה עלשמו, הוא הקים שיטה זו לצורך מטרת החלמה ושיקום של אנשים אשר נפצעו, עם השנים הוא התפרסם כי התרגילים בפילאטיס מביאים תשובה לאו דוקא רק להחלמה ושיקום אלא הם הינם מהווים עניין חיוני לחיטוב הגוף על ידי שילוב של חיזוק השריר והארכתו.

אימונים בשיטת הפילאטיס החלו להיות מאד נפוצים בשביל סוגים לא מעטים של שכבות הציבור באוכלוסיה ולאו דוקא רק לספורטאים ורקדנים, על כן בתקופה האחרונה הוקמו חוגי פילאטיס שונים לכל הציבור, לגברים ולנשים כאחד.

היכן כדאי להתאמן בפילאטיס?

מצויים מכוני כושר רבים בארץ, הן בפריפריה וכן אף בערים הגדולות כדוגמת פילאטיס תל אביב, שמים דגש גדול ללמד את הדרך הזו על ידי מדריכי פילאטיס המתמחים בנושא זה, ישנה אפשרות לראות גם ספרי פילאטיס שהם מעניקים כלים והתמצאות המלמדים כיצד להתאמן בדרך מדויקת, אימון ששם דגש על מרבית השרירים בגוף המביא לתוצאות חיוביות ולסיפוק.

כאשר אנחנו נחפש בגוגל פילאטיס תל אביב, באפשרותינו למצוא תוצאות רבות מאוד מפני שישנם הרבה מכונים המלמדים פילאטיס בתל אביב

פילאטיס תל אביב בנוסף מאפשר למתעמלים מתקן אימונים גדול בעל מכשירים רבים מאד ומדריכי פילאטיס אשר מתמחים בעניין.

בערים המרכזיות החוג מתבצע בקבוצות גדולות, יתאפשר לכם לאתר מבחר רב של חוגי פילאטיס בתל אביב לעומת הערים בפריפריה שבהם, החוגים מתקיימים ברוב המקרים בקבוצות יותר קטנות. במשך האימון יש להקפיד על שמירה של ריכוז והקשבה לגוף, כדי לא ליצור נזק לשרירים.

היא בעצם המטרה של שיטת פילאטיס?

האימון בשיטת הפילאטיס הוא לא מורכב לביצוע וגם אין צורך בהשקעה גדולה מאד של אנרגיה, כאשר אנו מתרגלים באופן תמידי ובעקביות, מגיעים לתוצאה של גוף חזק וגמיש. במהלך שיעור הפילאטיס, יש אפשרות להגיע תוך כדי אימון ומתיחות מסובכות לתנוחות אשר אנו לא מגיעים אליהם במשך היום באמצעות עריכת מתיחות אשר המטרה של אימונים אלו היא הארכה וחיזוק של השרירים בגוף וכן שיפור היציבה.

סלבריטאים כדוגמת שחקנים ואנשי תעשיה מתעסקים באופן תדיר בכושר גופני כדי להיות במיטבם היות והם מצויים מרכז ההתעניינות. כיון שחלק נכבד מאד מאנשי הסלבריטי גרים בתל אביב, פילאטיס תל אביב תמיד פופולארי בהרבה ממקומות אחרים בארץ.

במידה ואתם מעוניינים להראות נהדר ולהרגיש שהינכם ערניים, מלאי אנרגיה, ורעננות, קבלו את ההחלטה הכדאית, התעמלו פילאטיס ותתחילו לחיות נכון. 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article56780.aspx