תרגול בעזרת פילאטיס גורם להשפעה ותחושה מעולה על המתאמן
נכתב על ידי: יואל כץ
תאריך: 03/02/20

בתקופה הזאת הרבה אנשים נעשים יותר מודעים לתופעה זו שרצוי לצרף ספורט בחיי היום יום כדי לשמור על אורח חיים רענן, בעל איכות בהרבה כדי להעלות את רמת החיים.

ההתעמלות בשיטת פילאטיס צוברת תאוצה רבה מאד בעת האחרונה, כבר הוכח הן במחקרים שנעשו ואף עפ"י מה שמובא מאנשים העובדים בתחום הרפואה, כי לאימון בפילאטיס קיימת חשיבות רבה לגרום לשיפור של תפקוד הגוף כולו.

יש אפשרות לתרגל פילאטיס במספר דרכים שאחת משיטות אלה הינה פילאטיס מכשירים. פילאטיס מכשירים מגיש לכולנו לבצעתרגילים בדרך הכי מדוייקת כמו כן הוא למעשה מסייע בידי מתאמנים מתחילים לעשות כהוגן את מרבית התרגילים באופן מדוייק בנוסף לכך הם הרבה פחות נדרשים להיות מרוכזים בביצוע ויותר בהאזנה לשרירים תוך שימת דגש על הנשימה.

מה מעניק לכולם פילאטיס מכשירים:

תרגול בעזרת פילאטיס גורם להשפעה ותחושה מעולה על המתאמן, גם פילאטיס רצפה וכך גם פילאטיס מכשירים הכולל מגוון רחב מאד של עזרים המפתחים את השרירים ופועלים באורח ממוקד על השרירים ועל המפרקים בגוף,החל מרצועות קלות משקל שניתן לעסוק ולתרגל איתם בבית עד למכשירים היותר מורכבים, הספורט בפילאטיס מכשירים מאפשר למתאמן לשפר גמישות בהדרגה אף אצל הגיל המבוגר, בנוסף הוא מחזק את השרירים ועבודה על יציבה באופן מבוקר.

מה היא היחודיות של פילאטיס מכשירים?

פילאטיס מכשירים, פותח ע"י גו'זף פילאטיס, המכשירים הינם מיוחדים, המכשירים מאובזרים בקפיצים, ידיות תומכות וברים מייצבים. המכשירים מתבססים בעזרת התנגדות של הקפיצים, מצד אחד, הם יוצרים התנגדות וגורמים לעומס על השרירים, אך מנגד, פילאטיס אביזרים נותנים כיוון לטווח תנועה בהרבה יותר גדול לשרירים ולמפרקים עניין העשוי לעזור לכל מתאמן להרגיש חזק בהרבה, להתעסק באופן המתאים ליכולות שלו ועל ידי כך הוא מביא לידי ביטוי את הכישורים הקיימים בו ובזאת הוא בא בקלות יחסית להישגים חשובים.

היכן מומלץ להתאמן בפילאטיס מכשירים?

הרבה מכוני כושר שמציעים אשר מציעים אימונים בפילאטיס, יעניקו לכולם את האפשרות להתאמן בפילאטיס מכשירים. יש מכונים המעבירים אתהשיעורים רק עם חלק מהאביזרים כדוגמת רצועות אימון או לחילופין כדור וכאשר אתה נרשם לחדר כושר, במידה ואתה מעוניין גם לתרגל שיעורים בעזרת פילאטיס מכשירים, רצוי לברר איזה סוגים של מכשור פועלים בו כיון שלא בכל חדר כושר יש את הציוד הנדרש לפילאטיס. כיון שמדובר פה אודות ציוד שנדרשת לו התקנה מיוחדת.

כל אחד שחפץ להתאמן בפילאטיס מכשירים, צריך לברר היכן קיים בנמצא מכוני פילאטיס יעודיים, צריך לקת בחשבון כי במכונים אלו פועלים צוות מדריכים מומחים ביותר, חוץ מזה, ישנם במכונים אלו מבחר די רחב של מכשירים כך שישנה אפשרות להתנסות במגוון די רחב של מכשירים עד שמגיעים למציאת המכשיר המתאים לנו מבין כולם.


 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article56783.aspx