חברת Comm-IT זוכה לסטטוס AWS SaaS Competency
נכתב על ידי: איריס וינשטיין
תאריך: 06/05/20

חברת Comm-IT, בית מערכות לשירותי פיתוח מערכות מהמתקדמים והמובילים בישראל,זוכה לסטטוס Amazon Web Services (AWS) SaaS Competency. ההסמכהמהווה הכרה בניסיון העמוק של Comm-IT בסיוע לארגונים בתכנון ובניית פתרונות SaaS ופתרונות ענניים ב- AWS, כולל מחזור החיים של פיתוח מוצר, פיתוח מיומנויות לקוח הקצה ותמיכה בבניית היסודות הנדרשים לפיתוח מוצרי SaaS מורכבים ב- AWS.

קבלת ה- AWS SaaS Competency מבדלת את Comm-IT כשותפת AWS Partner Network (APN)המחזיקה במומחיות עמוקה באחת או יותר מקטגוריות הליבה של SaaS - Design Services and Builders (שירותי תכנון ובניה). לשותפי APN Consulting Partners בקטגוריית Design Services (שירותי תכנון) יש מומחיות בתכנון ויישום פתרונות SaaS מורכבים בענן עם תשתית AWS. שותפי APN Consulting Partners בקטגוריית Builders(בנייה) הם בעלי מומחיות עמוקה בבניית יישומי SaaS לענן באמצעות פיתוח תוכנה. כדי לקבל את ההסמכה, APN Partners חייבים להחזיק במומחיות AWS עמוקה בתכנון ובנייה חלקה של פתרונות SaaS ב- AWS.

בשנים האחרונות Comm-IT הובילה, פיתחה והפיקה בהצלחה פתרונות SaaS רבים ב- AWS לחברות ממגזרים שונים, בהם הייטק, סטארטאפים, תעשייה, קמעונאות, ביטוח ופיננסים. מודל ה-Flexible R&D הייחודי של Comm-IT, מספק גמישות מלאה לכל אורך פרויקט הפיתוח בקביעת תמהיל מומחי הפיתוח ומספרם ומאפשר שליטה מלאה בתקציב ובלוחות הזמנים.

במסגרת זאת, Comm-IT מלווה את החברות במסען לדיגטל ובכניסתן לעולמות ה- SaaS, מספקת שירותי תכנון ובנייה של סביבות יישומים או הגירת יישומים ממודל קיים למודל SaaS ענני. תהליכים אלו דורשים ארכיטקטורת תוכנה, בנייה ופיתוח תוכנה של דיגיטל ו- SaaS, תוך התיחסות לאספקטים של ביצועים, אבטחת מידע, יכולת גידול, ניטור התשתית, חווית הלקוח וחיובים (billing). קבלת סטטוס ה- AWS SaaS Competency מאפשרת ל- Comm-IT להרחיב היצע זה ואף ללוות את השינוי הארגוני עבור לקוחות שנמצאים בתהליך המעבר ל- SaaS.

ליאור ביאליק, סמנכ"ל פעילות הענן ב- Comm-IT אמר כי: "תהליך המעבר ל- SaaS ענני הוא שינוי משמעותי לארגון בהיבטים רבים, בהם היבטי תפעול, תמיכה, מודל רישוי וכמובן תהליכי פיתוח וארכיטקטורת התוכנה. בנוסף, המעבר למודל ה- SaaS מחייב את הארגון לספק שרות ואחריות על הפתרון המלא ולא רק על האספקה וכתוצאה מכך הוא צריך לבנות אופרציה שמאפשרת תמיכה ברבדים הללו, כולל שרותי ניטור ובקרה (NOC), ניטור סייבר (SOC) - ואנחנו מספקים את מכלול השירותים הללו. אנחנו גאים לקבל הסמכה זאת מ- AWS, אשר מהווה הוכחה לניסיון וליכולותנו לאורך שנים רבות בתחום ה- SaaS".

אריק פיינגולד, נשיא Comm-IT אמר כי: "אנחנו שמחים וגאים לקבל את סטטוס ה- AWS SaaS Competency. זהו גורם נוסף שמבדל אותנו מכל המתחרים. יחד עם מודל פיתוח התוכנה הייחודי שלנו, ה- Flexible R&D, היכולות המולטי-דיציפלינריות ותמהיל המומחים שלנו מכל התחומים, הוא מאפשר לנו לספק ללקוחות שלנו בארץ ובעולם את הפתרון האיכותי והאפקטיבי ביותר, גם בהיבטי עלות תועלת".

AWS מאפשרת פתרונות ניתנים לגידול, גמישים וחסכוניים, החל מסטארט-אפים ועד ארגונים גלובליים. כדי לתמוך באינטגרציה ובפריסה חלקים של פתרונות אלה, הקימה AWS את תוכנית ה- AWS Competency Program כדי לעזור ללקוחות לזהות שותפי Consulting and Technology APN Partners עם ניסיון ומומחיות עמוקים בתעשייה.


 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article57130.aspx