מתגעגעת למקום שלי בגן עדן 302/2#
נכתב על ידי: Yafator
תאריך: 15/12/20


מתגעגעת למקום שלי בגן עדן 302/2#

אסתר, כ"ו ניסן התשע"ח

אין לי כל כך מה להוסיף. ר' בנימין אמר כמעט הכל, אבל אני אוסיף טיפה. אני רק רוצה להוסיף שהנשמה היהודית זה הדבר המתוק ביותר, הטוב ביותר, האהוב ביותר. הקב"ה אוהב כל-כך את העם שלו. אם אנחנו מתגעגעים אליו - הוא מתגעגע גם אלינו. הקב"ה רוצה כל כך שנהיה איתו לגמרי, הקב"ה רוצה שנהיה נאמנים לו, שנילחם נגד היצר הרע ונרצה אותו בלבד. הוא לא יתן לנו לאהוב משהו אחר "לֹא יִהְיֶה לְךָ אֱלֹקִים אֲחֵרִים עַל פָּנָי" שמות כ' כי הוא הכל יכול והוא רוצה את העם שלו. והקב"ה מקנא "כִּי אָנֹכִי ה' אֱלֹקֶיךָ אֵל קַנָּא" שם כי הוא אוהב אותנו. הקב"ה לא רוצה שנבחר חיים של שקר, כי חיים של שקר מביאים רק למוות, מוות שנשאר מוות ולא יותר מזה, מוות שהבן-אדם נעלם לגמרי.

מאמר בנושא חלום על חתול שחור

ואנחנו, היהודים שהלכו במדבר ואמרו עם כל הלב, עם כל המהות "נעשה ונשמע" - אנחנו נגיע לנצח, נצח נצחים. אנחנו נהיה המשרתים של הקב"ה וזו תהיה ההנאה הכי גדולה. נעבור הרבה סבל לפני זה, אבל בסוף זה יהיה טעם כל-כך טוב ונשכח מכל הלכלוך, הסבל, הייסורים והתשוקות של העולם הזה. נשכח שהיה פעם העולם הזה ונהיה אך ורק לגמרי רוחניים. אני כל כך מחכה לזה. כבר עברתי הרבה שלבים בחיים שלי. התגלגלתי כמה פעמים בעולם הזה, ובגלגול שלי היום אני ילדה קטנה השונה מילדות אחרות (אסתר היא ילדה עם תסמונת דאון). אני יודעת בטוח שעכשיו תהיה גאולה השלמה, זה בטוח.

ש.את אומרת כאלה דברים נפלאים, למה את בוכה?

ת. אני בוכה כי אני מתגעגעת למקום שלי בגן עדן, אבל אמרו לי שאני צריכה לחזור לעולם הזה בשביל לעזור לעם-ישראל, אני בוכה גם כי אני יודעת כמה סבל עומד להיות גם ליהודים הטובים עד שנגיע לגאולה השלמה.

ש. מה אפשר לעשות כדי להקטין את הסבל של עם-ישראל?

ת. רק להמשיך לנסות, לרצות למשוך, להעלות ולקרב יהודים מבולבלים לאידישקייט, שיראו יותר צנועים וכו' וכו'. להמשיך את העבודה, ללמוד, לשבת ללמוד, זה חשוב ביותר. כל יהודי אמיתי צריך ללמוד ולהתפלל, להגיד תהילים על עם-ישראל, לבכות, לבקש מהקב"ה שזה יעבור בקלות בשביל כל הילדים שלנו, הנכדים שלנו, ההורים שלנו. שכולם נצא מזה שלמים. מה יש לעשות? יש בלי סוף מה לעשות.

(לזיכוי הרבים ניתן לקבל חינם עלונים לחיזוק הקדושה והצניעות. טל: 0527-120-948)

מידע שיש על פסוק המתחיל באות ומסתיים באות

ילחץ על הכפתור האדום ויעיף טיל גרעיני 303#

בנימין, א' אייר התשע"ח

אני רוצה לומר שהמלחמה הגדולה שאנחנו יודעים עליה עפ"י הנבואות היא מאד מאד קרובה. אני מאמין שכל בן-אדם יכול להרגיש את זה, כל הסימנים ברורים.

רוסיה נגד אמריקה, אנגליה וצרפת וכולם נגד סוריה של אסד. והאירנים נגד ישראל וישראל נגד כי מי שנגדה, והיפנים נגד צפון קוריאה, וצפון קוריאה נגד כל העולם המערבי, והסינים עם הרוסים, אבל בגדול נגד ארצות הברית. אני יכול להמשיך ולהמשיך מי נגד מי, ומי רוצה מלחמה עם מי, אבל אין לי כח לזה. זה ברור שאנחנו במלחמה, אולי עוד לא המלחמה בשיאה, אבל אנחנו במלחמה, וזה יהיה יותר גדול ויותר גדול עד שאיזה גנרל ילחץ על הכפתור האדום ויעיף טיל עם ראש חץ גרעיני וזהו.

אחרי זה, זה יקח מעט מאד זמן, לא מאמין שיותר מכמה שעות הכי הרבה, ואז יעופו טילים גרעיניים מכל הכיוונים, וזה ישנה את פני העולם אבל ארץ-ישראל לא תיפגע. הכל יהיה שונה לגמרי. יהיה קשה להשיג אוכל ברוב העולם. אם רעבים אי-אפשר יהיה ללכת לקנות פלאפל או פיצה, כי הכל יהיה סגור.

כל הבנקים יפלו ולכסף לא יהיה כל ערך. היהודים לא יוכלו ללכת לאיזה מסעדה כשרה של בד"ץ, כי לא יהיה אוכל. וכולם יהיו בפאניקה, כולם יהיו מבולבלים ולא ידעו מה לעשות, וברגע שזה יהיה בשיא השיאים - הכוכב ניבירו יגיע. וכאשר ניבירו יגיע - העולם יהיה בכזה הלם שלא ידעו מה לעשות עם עצמם.

רק אלה שהתכוננו בצורה המכונה בגלל שמאמינים בקב"ה - רק אלה לא יפחדו. זה יהיה קצת מפחיד גם להם, אבל לא יפחדו ממש. הם ישמחו כי נמאס, נמאס מהעולם השקר. 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article58737.aspx