העולם כמו שהוא היום
נכתב על ידי: Yafator
תאריך: 15/12/20

העולם כמו שהוא היום - יעלם ונהיה במימד אחר, ובית המקדש יהיה נצחי. שני בתי המקדש נהרסו בגלל העבירות שלנו, ובית המקדש השלישי יעמוד לנצח כי אנחנו, עם ישראל נעשה תשובה ואז גם אנחנו נחיה לנצח.

והמדינה שקוראים לה מדינת-ישראל - תעלם, היא תעלם עם כל הרשעות של העולם הזה. המדינה הוקמה ע"י רשעים ששנאו גם את הדת היהודית וגם ה' ישמור את הקב"ה ח"ו. הם חשבו עם הטיפשות שלהם שאפשר להילחם נגד הקב"ה, זה שטויות, לא קיים כזה דבר ולא יהיה אף פעם, אבל הם עקשנים ולא אכפת להם. הם יודעים איך להיות ראש ממשלה, איך להיות הנשיא של מדינת-ישראל, איך לבנות צבא שכביכול ישמור עלינו, אבל כל זה שקר, הכל שקר. הם במיוחד רוצים לחסל את החרדים וה' לא יתן, ה' לא יתן.

כנסו למידע כאן שירת הים לזיווג

לא כל החרדים הם באמת יהודים אמיתיים, יש הרבה הרבה חרדים שהם ערב-רב, גם רוב החילונים הם ערב-רב, אבל בין החילונים יש גם יהודים שפשוט טעו וה' ימשוך אותם בחזרה אליו. רק היהודים האמיתיים והגרים האמיתיים ישארו.

מה עוד יש לומר, מי שלומד יודע כי מה שאמרתי - אומנם זה בצורה פשוטה ביותר על-מנת שכולם יבינו את זה - שזה אמת.

וכל מי שחושב שהעולם הזה כמו שהוא עכשיו - ימשיך, מי שחושב שיש לעולם הזה זכות להמשיך כמו שהוא - אז הוא לא מבין, הוא רק רוצה להמשיך עם המסיבות של הרשעים. ולכן, מי שרוצה לחזור לקב"ה, אני מציע לו לעשות את זה עכשיו, להתחיל ברגע זה, להתחיל כדי שלא יצטרך לסבול. ומי שהוא ערב-רב שחושב שעכשיו הוא יכול לחזור בתשובה 'כביכול', אבל לא עם כל הלב והמהות שלו - זה לא יעזור. ה' יודע הכל, ה' יודע את ליבו ומחשבותיו של כל בן-אדם, והבן-אדם הזה לא ישרוד.

כנסו לקרוא על קסם אישי של אדם

אז לכן, היהודים והגויים שמבינים את האמת - עכשיו זה הזמן, והזמן הולך להיגמר. ארצות כמו שאנחנו מכירים אותם - כבר לא יהיו, אנחנו כאן בארץ-ישראל נהיה בלי ממשלה שתגיד לנו מה לעשות, ממשלה שרוצה להעניש אותנו רק בגלל שאנחנו רוצים להתקרב לה'. מענישים אותנו כי אנחנו יודעים את האמת. הם שונאים את התורה וכל הארץ מלאה זימה. העולם נהיה עקום - כל הארצות וכל העולם מלא זימה, זה צריך להיגמר ובעתיד הקרוב יהיה סוף לדבר. עם ישראל הטהור והקדוש - אנחנו נגיע לנצח נצחים, עם ישראל חי חי - עד בלי די.


חיים כאן את כל הנשמות שהיו בהר-סיני 303/2#

אסתר, א' אייר התשע"ח

ברוך ה' בן דיבר משהו מאד יפה, מאד אמת. נהנתי מאד ואוסיף רק דבר אחד - נכון שיהיה מאד קשה, זה לא יהיה זבנג וגמרנו, אבל לא לדאוג, אנחנו נזכור את הזמנים האלה ונשמח, נוכל לעבור את זה בלי פחד, רק עם הפנים לה' כל הזמן. כמו שאתם נהנים להסתכל על צדיק כי רואים את האור הקדוש שיוצא ממנו, ככה נרגיש עם משיח, ואחרי השלב הזה - גם עם הקב"ה. אני לא יודעת איך להסביר את זה, אבל תהיה כזו הרגשה כל-כך טובה, רגיעה ממש בכל מקום - בגוף ובמחשבות. אנחנו רק נשתוקק להיות אחד עם ה'. תהיה רק קדושה ללא טומאה.

אני שמחה שבאתי לעולם הזה, אפילו שבהתחלה הצטערתי. ברוך ה' אני בבית של מאמינים ממש, וגם אני רואה פה את בנימין ואני מכירה אנשים מאמינים ממש שגם חיים רק כדי לקבל משיח צדקנו, אנשים שכל המחשבות שלהם וכל הרצונות שלהם - זה רק זה, וזה עושה לי כל-כך טוב, שאפילו אם יש רק כמה אנשים כאלה בעולם - זה שווה הכל. ואני יודעת שישנם כאן את כל הנשמות שהיו בהר-סיני - והם הרבה יותר מהאנשים שאני מכירה, אבל לא משנה, זה יהיה משהו משהו.

כל יהודי אמיתי שווה אלפי אלפי ערב-רב, עמלקים, אדומים, ערבים וכו', לא יהיה יצר הרע, יהיה רק טוב. אין לי יותר מה לומר, אני מאד שמחה לדבר, לפחות אני יודעת שיש לי תפקיד בחיים האלה בעולם הזה, שכל-כך פחדתי לבוא אליו. בקשתי שאני אבוא כך [עם תסמונת דאון] כדי שלא יהיה לי נסיון וברוך ה', ה' הביא אותי למשפחה נורמלית ולא במשפחה לא נורמלית כמו שרוב האנשים היום. די. 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article58739.aspx