רק אלה שהתכוננו בצורה המכונה בגלל שמאמינים בקב"ה - רק אלה לא יפחדו
נכתב על ידי: Yafator
תאריך: 17/12/20


רק אלה שהתכוננו בצורה המכונה בגלל שמאמינים בקב"ה - רק אלה לא יפחדו. זה יהיה קצת מפחיד גם להם, אבל לא יפחדו ממש. הם ישמחו כי נמאס, נמאס מהעולם השקר.

ואנחנו נרצה לראות שכל הנבואות מתגשמות, כי כבר אי-אפשר לסבול את הסבל של השקר של העולם הזה. ולא רק שקר, יש גם אלימות, אלימות מילולית ואלימות פיזית. הנה מדינת ישראל - כמה שהשלטון משתמש בכח ובתקיפות נגד היהודים החלשים. גם אלימות מילולית וגם אלימות פיזית - זה מאד ברור.

יותר מבן-אדם אחד נרצח ע"י הרשעים, ואף אחד לא הועמד למשפט. הם רוצחים את הדת, את הדת היהודית. הם מנסים למשוך אותנו בכל הכח למטה, לעולם החילוני, החולני המעוות שלהם. הם רוצים למשוך אליהם את היהודים שרוצים את עגל הזהב והעולם הזה, מושכים אותם עם כמה מילים יפות מהמסורת, עם כמה מנהגים. הרשעים עושים שטיפת מח, החל מהחינוך בגן, בתי-ספר ועד לתקשורת ההמונית - החרדים מוצגים כאזרחים סוג ב' - פרזיטים ופרימיטיבים שלא עובדים, לא מתגייסים, מתנהגים בזלזול כלפי הנשים שלהם וכו' וכו'. אבל זה שקר, זה שקר. הם רוצים לחסל את כל החרדים, הם רוצים לחסל את האמת ואת כל מה שהקב"ה דורש מאתנו הם רוצים להוריד.

וזה לא יעזור להם כי ה', הקב"ה הוא הכל יכול. הוא לא יתן להם והם יעלמו, אבל נסבול. נכון, זה יהיה מפחיד מאד, יהיו לנו ימי חושך, גלי צונמי ענקיים, "עֹשֵׂה כִימָה וּכְסִיל וְהֹפֵךְ לַבֹּקֶר צַלְמָוֶת וְיוֹם לַיְלָה הֶחְשִׁיךְ הַקּוֹרֵא לְמֵי הַיָּם וַיִּשְׁפְּכֵם עַל פְּנֵי הָאָרֶץ ה' שְׁמוֹ: (עמוס ה',ח') * "בשעה שהקב''ה בקש להביא מבול לעולם נטל שני כוכבים מכימה והביא מבול לעולם" גמרא, ברכות, נ"ט. רעידות אדמה, גשם של אבנים ומטאורים יפול על כדור הארץ, לא יהיה חשמל, לא יהיו מים בברזים. בסופו של דבר זה וגרום להרס של העולם כמו שאנחנו מכירים אותו, ורק ה' יציל אותנו בניסי ניסים מהשפעותיו של הכוכב המתקרב. "וְנָתַתִּי מוֹפְתִים בַּשָּׁמַיִם וּבָאָרֶץ דָּם וָאֵשׁ וְתִימֲרוֹת עָשָׁן: הַשֶּׁמֶשׁ יֵהָפֵךְ לְחֹשֶׁךְ וְהַיָּרֵחַ לְדָם לִפְנֵי בּוֹא יוֹם ה' הַגָּדוֹל וְהַנּוֹרָא: יואל ג'. * (ספר הזוהר, שמות פרק ב' "כדין יתחשך כל עלמא חמש עשרה יומין, וסגיאין מעמא דישראל יהון מתין בההוא חשוכא, ועל דא כתיב (ישעיה ס ב) כי הנה החשך יכסה ארץ וערפל לאומים:)

והיהודים האמיתיים שקשורים חזק לקב"ה יעברו את זה בלי פחד. ה' יביא להם אור גם בימי החושך כי הם יהודים אמיתיים שרוצים להיות עבדי ה' לגמרי, לכן הם לא יסבלו כל-כך ולא יפחדו כל-כך כי הם יודעים במאה אחוז שה' יציל אותם. הם גם יודעים מה ה' רוצה מאיתנו ומשתדלים לעשות את רצונו.

 

כאן נקרא על תפילה לזיווג הגון תהילים


ואלה שרצים אחרי עגל הזהב יסבלו נורא - לראות את כל השקר שהם בנו - הכל מתפרק, ממש מתפרק, הם לא יוכלו לסבול את זה ולא ידעו מה לעשות עם עצמם, כי מי הם ומה הם בלי עגל הזהב, בלי השטן שמכוון אותם לכיוון הלא נכון. תארו לעצמכם איך הם ירגישו כאשר ידעו את האמת ויבינו שהשטן הוא שליח של ה' והוא עושה את רצון ה'. והוא פיתה אותם לעשות עבירות שבתוך הלב שלהם הם רצו לעשות.

הקב"ה יעזור לעם-ישראל לשרוד, ומתוך כשבעה מיליארד אנשים בעולם הזה - ישאר רק עם-ישראל הקטן עם כמה גויים צדיקים שרוצים לשרת אותנו והרשעים שרוצים לחסל אותנו.

ואחרי שהעולם יקבל קצת האיזון, יתחיל גוג ומגוג - כל הרשעים מכל העולם שנשארו בחיים אחרי הכוכב, יבואו לארץ ישראל כי הם רוצים לשלוט על כל העולם מירושלים. ולהפתעתם הם ימצאו כאן יהודים טובים שומרי מצוות ומאמינים בה'. אבל אין מה לפחד, ה' ישמור עלינו, הקב"ה לא יתן ליהודים להילחם במלחמה הזו. הקב"ה ישלח את המשיח להילחם נגד כל הרשעים, כל הרשעים ימותו ואז תהיה שמחה גדולה מאד.

יש כאלה ששואלים מה נעשה עם עולם הרוס, ואני אומר שכל העולם הזה הוא עולם זמני. ה' בנה את זה לצורך ההתפתחות של היהודים, וכאשר יושלם שלב זה, העולם בצורה שלו כיום יעלם כי אין בו צורך יותר - אבל אנחנו לא נעלם, אנחנו עם הנצח, נקריב קורבנות ונגיע למימד הרבה יותר גבוה, אנחנו נשכח את עולם השקר הזה, נשמח ונרקוד ונשיר ונרוץ לעשות את רצון ה' כל הזמן, כל הזמן.

 

מידע שניתן לקרוא קדיש בעברית


לא נצטרך לדאוג לפרנסה, ה' יסדר לנו את הפרנסה כמו שהוא עשה ליהודים שיצאו ממצרים והלכו במדבר ארבעים שנה, הם לא היו צריכים ללכת לעבוד בכל מיני עבודות. לא יהיה מצב שלא יהיה לנו אוכל לשבת ושנצטרך להתכופף לבוסים שלנו - לא לא לא, לא יהיה לנו כזה דבר, יהיה לנו כל מה שאנחנו צריכים ובשפע. ואפילו משרתים יהיו לנו, לא נצטרך לחפש איזה גוי'ה לנקות לנו את הבית. הגויים ירוצו אלינו, יבקשו, יתחננו לפנינו שאנחנו נקבל אותם לעבודה, והעבודה עצמה תהיה התשלום שלהם. וכאשר נגיע לנצח - נבין שכל ששת אלפי שנה שהתגלגלנו בעולם הזה הם רק פסיק קטן לעומת הנצח...

העולם כמו שהוא היום - יעלם ונהיה במימד אחר, ובית המקדש יהיה נצחי. שני בתי המקדש נהרסו בגלל העבירות שלנו, ובית המקדש השלישי יעמוד לנצח כי אנחנו, עם ישראל נעשה תשובה ואז גם אנחנו נחיה לנצח.

והמדינה שקוראים לה מדינת-ישראל - תעלם, היא תעלם עם כל הרשעות של העולם הזה. המדינה הוקמה ע"י רשעים ששנאו גם את הדת היהודית וגם ה' ישמור את הקב"ה ח"ו. הם חשבו עם הטיפשות שלהם שאפשר להילחם נגד הקב"ה, זה שטויות, לא קיים כזה דבר ולא יהיה אף פעם, אבל הם עקשנים ולא אכפת להם. הם יודעים איך להיות ראש ממשלה, איך להיות הנשיא של מדינת-ישראל, איך לבנות צבא שכביכול ישמור עלינו, אבל כל זה שקר, הכל שקר. הם במיוחד רוצים לחסל את החרדים וה' לא יתן, ה' לא יתן.

לא כל החרדים הם באמת יהודים אמיתיים, יש הרבה הרבה חרדים שהם ערב-רב, גם רוב החילונים הם ערב-רב, אבל בין החילונים יש גם יהודים שפשוט טעו וה' ימשוך אותם בחזרה אליו. רק היהודים האמיתיים והגרים האמיתיים ישארו.

מה עוד יש לומר, מי שלומד יודע כי מה שאמרתי - אומנם זה בצורה פשוטה ביותר על-מנת שכולם יבינו את זה - שזה אמת.

וכל מי שחושב שהעולם הזה כמו שהוא עכשיו - ימשיך, מי שחושב שיש לעולם הזה זכות להמשיך כמו שהוא - אז הוא לא מבין, הוא רק רוצה להמשיך עם המסיבות של הרשעים. ולכן, מי שרוצה לחזור לקב"ה, אני מציע לו לעשות את זה עכשיו, להתחיל ברגע זה, להתחיל כדי שלא יצטרך לסבול. ומי שהוא ערב-רב שחושב שעכשיו הוא יכול לחזור בתשובה 'כביכול', אבל לא עם כל הלב והמהות שלו - זה לא יעזור. ה' יודע הכל, ה' יודע את ליבו ומחשבותיו של כל בן-אדם, והבן-אדם הזה לא ישרוד.

אז לכן, היהודים והגויים שמבינים את האמת - עכשיו זה הזמן, והזמן הולך להיגמר. ארצות כמו שאנחנו מכירים אותם - כבר לא יהיו, אנחנו כאן בארץ-ישראל נהיה בלי ממשלה שתגיד לנו מה לעשות, ממשלה שרוצה להעניש אותנו רק בגלל שאנחנו רוצים להתקרב לה'. מענישים אותנו כי אנחנו יודעים את האמת. הם שונאים את התורה וכל הארץ מלאה זימה. העולם נהיה עקום - כל הארצות וכל העולם מלא זימה, זה צריך להיגמר ובעתיד הקרוב יהיה סוף לדבר. עם ישראל הטהור והקדוש - אנחנו נגיע לנצח נצחים, עם ישראל חי חי - עד בלי די. 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article58999.aspx