מנוף הרמה מקצועי לקומות גבוהות
נכתב על ידי: דוד כהן
תאריך: 09/01/22

מנוף הרמה - איך מזמינים בצורה נכונה?

כשאנחנו מתכננים מעבר דירה או משרד, עלינו לתכנן את התהליך היטב בשביל שנוכל לבצע אותו כמה שיותר מהר ולסיים אותו במועד שקבענו לעצמנו. כך נוכל לפנות את הנכס הישן בזמן ולהיכנס אל החדש במועד שתיכננו.

לשם כך, אנחנו נצטרך לבחון כל מה שנדרש לצורך ביצוע נכון ומהיר של התהליך, להתארגן ולבצע את התהליך כמה שיותר מהר ובצורה אפקטיבית. נצטרך לשכור את האנשים הנכונים לשם כך, עם כל הציוד והכלים שעומדים לרשותם. כך למשל, אם אנחנו צריכים לבצע העברה של פריטים לקומה גבוהה, אז חשוב שנזמין מראש מנוף הרמה עם אנשי מקצוע שמתמחים בתפעולו. זה נכון לגבי מנוף הרמה לקומה 18 וזה נכון בוודאי אם יש צורך להזמין מנוף הרמה לקומה 23 ומעלה.

מנוף לקומות גבוהות הפך להיות כלי חיוני בלא מעט מעברי דירות ומשרדים, ולו בגלל הסיבה הפשוטה שישנם הרבה מאוד מבנים גבוהים במדינת ישראל, בפרט באזור המרכז, ותהליך המעבר אליהם או מהם, מחייב שימוש במנוף הרמה. למשל, אנחנו נשתמש באופציה של מנוף הרמה בגוש דן בפרט, אם יש לנו צורך להעביר פריטי ריהוט, תמונות, כלי נגינה, מכשירים חשמליים ופריטים אחרים.

חשוב לציין, מנופים מסוג זה ישמשו אותנו גם לצרכים נוספים. למשל, מנוף הרמה לשיש יכול לשרת אותנו בעת בניית מבנים או שיפוץ שלהם. באופן טבעי הוא יכול לשמש אותנו גם לצרכים נוספים שקשורים לתהליכי בניין או תהליכים אחרים.

כיצד נשכור מנוף הרמה בצורה נכונה?

ראשית, אנחנו צריכים לבחון לאיזה גובה מגיע המנוף והאם באמת הוא מגיע לקומה שלנו. אם אנחנו מחפשים מנוף הרמה לקומה 23, אז כמובן שעלינו לדעת מה הגובה של הבניין ובהתאם מה הגובה של המנוף.

שנית, אנחנו צריכים לבחון מה המשקל שהמנוף יכול לשאת בשביל שנוכל להשתמש בו בצורה בטוחה, בין אם זה בשביל לשאת בכל פעם פריט אחד ובין אם זה בשביל לשאת כמה פריטים ביחד.

שלישית, אנחנו צריכים לבחון כיצד המנוף יכול להיות ממוקם באופן שישרת את הצרכים שלנו על הצד הטוב ביותר.


 
אודות המחבר

מיזם גרופ בניית אתרי מכירות באינטרנט עם שיווק באינטרנט להצלחת המכירות.

המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article60760.aspx