ספירת מלאי לעסקים – ניהול נכון
נכתב על ידי: הדס כהן
תאריך: 18/01/22

ניהול מלאי מקצועי לעסק הוא הפכית העסק ליעיל גם בימים בהם בעבר נאלצתם להשבית אותו. החדשנות כיום מגיעה לכל תחום אפשרי, גם כאשר מדובר על מערכות ניהול מלאי.

אך על מערכות אלו יש להיות מותאמות בצורה אישית כל עסק ועסק, וזאת על מנת להימנע מתקלות עתידיות.

זה לא משנה אם זוהי חנות לביגוד, או מפעל לייצור מזון. כאשר מדברים על ניהול מלאי, מדברים על תהליכי ניהול איכותיים למותג וצמצום תקלות אפשריות לעתיד. ולכן, שירות מקצועי המעניק ליווי שלי ספירת מלאי לעסקים יעניק אפקטיביות מקסימלית ואיכות חיים מקצועיים טובה יותר.

בדיקת מלאי לעסקים – אתם לא באמת לבד

לשכור איש מקצוע עבור בדיקת מלאי לעסקים הוא צעד חכם מאד, וגם צעד שמאפשר לכם לפנות זמן פנוי בתקופה הכה מאסיבית של ספירת המלאי. כך אתם יכולים להמשיך ולנהל את העסק, ולא להשבית אותו לחלוטין.

זאת בדיוק הסיבה שלשם כך קיים שירות מקצועי עבור ספירת המלאי. חברת ג'סקו היא חברה בעלת מחלקה שלמה הערוכה לצורך ספירת מלאי לעסקים במפעלים גדולים וקטנים, ובארגונים גדולים ומבצעת ספירת מלאי איכותית במינימום זמן.

חברת ג'סקו הוקמה בשנת 1932 ומאז עוסקת בפיקוח והשגחה על מטענים, מוצרים וסחורות לקביעת איכויות, כמויות והתאמה מושלמת לתקן, מפרט וחוזה. החברה היא נציגה של חברת ההשגחה והפיקוח הבינלאומית הגדולה בעולם SGS Group.

החברה מטפלת גם בספירת מלאי מקצועית עבור חברות ועסקים במוצרי מזון וגרעינים, מוצרים מוגמרים, חומרי גלם, מתכות, מוצרי צריכה, טקסטיל ופלסטיקה, פוספטים, מחצבים, דשנים, כימיקלים, נפט ואף מוצרים וסחורות במגוון סוגים.

החברה מעניקה שרות עבור עמילות מכס ליצוא ויבוא, בדיקת אניות ומתן הסמכות לתקני ISO 9000 ותקנים חברתיים למיניהם. ג'סקו מאמינה בשירות אישי ואדיב, ומקצועיות ללא דופי ומשרתת לקוחות רבים בארץ ובחו"ל. לחברה ארבעה מוקדים עיקריים בתל אביב, חיפה, אשדוד ואילת.


 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article60810.aspx