מתמללים רפואיים - הכירו אותם
נכתב על ידי: Yafator
תאריך: 20/01/22

הקישור בין אנשי מקצוע רפואיים לשאר העולם המתעניינים במידע בריאותי - חולים למערכות ביטוח בריאות - הוא איש המקצוע הנקרא תעתיק רפואי. עם מיומנויות האזנה מיומנות והבנה מצוינת של הז'רגון הרפואי, אנשי המקצוע הללו מתמללים הקלטות אודיו או הכתבות מרופאים כדי ליצור עותקים מוחשיים, בצורה רכה או קשה, של התיקים הרפואיים שלך.

כיום, המתמלל הרפואי הוא רק אחד בצוות של מומחים המעבדים הקלטות אודיו של רופא כדי לוודא שהגרסאות המתומללות מדויקות ככל האפשר. מאז חקיקתו של חוק הניידות והאחריות של ביטוח בריאות בארה"ב בשנת 1996 והמגמה הנוכחית של פירוק רשומות רפואיות, תפקידו של המתמלל הרפואי הפך חשוב עוד יותר בתעשיית הבריאות בכללותה תמלול אודיו טקסט טלפון.

מידע בהיותו המצרך המבוקש ביותר בעולם כיום, המתמלל הרפואי צפוי לעמוד בסטנדרטים הגבוהים ביותר של ביצועים וצפוי לשמור על שלמות התמלולים בצורה הטובה ביותר. למרות שזה עשוי להישמע קשה, יותר מכמה נבחרים יכולים להיות מתמללים רפואיים טובים. מלבד מסירות ועבודה קשה, אתה צריך לרכוש את הכישורים והדרישות הטכניות כדי להצליח בזה.

מתמלל רפואי מצוין צפוי להיות בעל מיומנות שמיעתית מפותחת. הקשבה היא מיומנות. במיוחד באנגלית שבה מילים הומוניות - מילים שנשמעות דומות אבל מאויתות אחרת ומשמעותן דברים שונים - יש הרבה, זה די הכרחי לתמלול רפואי לדעת איזו מילה בדיוק מוכתבת בהתאם להקשר.

הם צריכים להבין היטב את הז'רגון במקצוע הרפואה ושליטה מצוינת באנגלית. אנגלית היא שפת העסקים ומשמשת במסמכים/רשומות רשמיים ברחבי העולם. מתמלל צריך להיות שקוע ביסודיות בתרבויות השונות המשתמשות באנגלית כשפת אם כדי להיות בקיא בה מאוד. שליטה מצוינת באנגלית הופכת את ההאזנה להרבה יותר קלה לביצוע. עליהם להשלים באופן משביע רצון הכשרות הנדרשות ולקבל הסמכות מתאימות. כמו בכל מקצוע אחר, ענף התמלול הרפואי הוא עסק מיוחד ואנשים העוסקים בתעשייה מתקבלים אליו לאחר סיום מספק של הכשרות הנדרשות ורכישת מיומנויות טכניות רלוונטיות תמלול ישיבות.

צריכה להיות להם מהירות הקלדה טובה למדי. אצבעותיו של מתמלל רפואי צריכות להתאים למהירות שבה אוזניו יכולות להבחין במילים בהכתבה. חשוב להם לתפוס את כל מה שנאמר ולהקליד את התמלול.

מתמלל רפואי טוב הוא טוב מאוד באיות, בתקשורת בעל פה, ובעל זיכרון שימור גבוה. הוא גם מאוד מיומן בשימוש במחשב, במיוחד בהקלדה, שכן הוא אוסף מידע רב כל הזמן. הוא גם טוב מאוד בהקשבה וביצוע הוראות של בעלי הפיקוד הגבוה.

הרבה אנשים נמשכים לתעשייה והיו רוצים להיות מתמללים רפואיים מכיוון שזו אחת הקריירות המתגמלות ביותר שאתה באמת יכול לעשות מהבית. המקצוע מפתה את מי שמעדיף לעבוד מהבית.


 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article60903.aspx