כיצד צביעות משפיעה על בריאותך הנפשית ועל האבולוציה הרוחנית שלך
נכתב על ידי: Yafator
תאריך: 21/01/22

משורר מנתח את העולם בצורה פואטית. המשמעות היא שמשורר מתבונן ומבקר את העולם בדרכים רבות. משורר הוא אמן, פילוסוף ופסיכולוג שקורא את מחשבותיהם של אנשים ומבין את רגשותיהם.

העובדה שהייתי סופר ספרות שנהג לכתוב בהשראת המוח הלא מודע, שהוא המוח של אלוהים, פירושה שיכולתי לתמלל את דברי אלוהים, בזמן שהאמנתי שאני מנתח את העולם לבד. זו הסיבה שדברי היו כה חכמים, למרות שהייתי ילד בור תמלול ראיון דוגמא.

נראה היה שהשירים והסיפורים שלי נכתבו על ידי מישהו מבוגר ממני שנים רבות שהיה בעל ידע יוצא דופן. הייתי צריך לקרוא את המילים שלי פעמים רבות כדי להבין באמת את משמעותן. ההשראה הקסומה שלי הייתה המחבר האמיתי של כל מה שכתבתי.

כשהפכתי למומחה לחלומות לאחר שלמדתי ברצינות את שיטת פירוש החלומות של קרל יונג (בשנת 1988, כשהייתי בן 27) גיליתי שכל הדמויות של הספר שכתבתי כשהייתי נער היו סמלים חשובים של חלומות.

התרגום של שתי המשמעויות הסמליות של ספר זה על פי שיטת פירוש החלומות של יונג עזר לי להבין טוב יותר את שפת החלומות ולהאמין באמת שאלוהים הוא המחבר האמיתי של הרומן המוזר שלי, שהיה שונה מאוד מכל ספר אחר שקראתי.

אז יכולתי ללמוד לעומק את המשמעות של צביעות, אבסורד והיגיון הגיוני בדרכים רבות.

כשהצלחתי להמשיך במחקר של קרל יונג, אלוהים גרם להפסיק להיות סופר ספרות ולהיות רופא. למדתי איך לרפא מחלות נפש בלתי מנוצחות באמצעות תרגום חלומות.

לכן, השיעורים שאני מעביר לכם מבוססים על מחקר ארוך מאוד ועל תגליות מדעיות שיש להן גם משמעות דתית. כל הנושאים חשובים. הייתי צריך לקשר אמנות למדע, פילוסופיה ודת כדי לגלות את כל מה שאני מלמד אותך עלות שעת תמלול.

אם אתה רוצה להימנע מלהיות קורבן של צביעות אתה חייב ללמוד איך להיות כנה. החלומות שלך יעזרו לך להשיג את המטרה הקשה הזו, מכיוון שאתה בעולם של שקרנים וירשת אנטי מצפון שטני.

אתה נוטה להיות שקרן. למשל, אתה לא אומר מה שאתה באמת חושב, אלא מה שאתה מאמין שאתה צריך לומר במצב מסוים. אתה לא חושב שהשקר הזה הוא רע כי אתה צריך להיות מנומס. אתה יודע שאתה לא יכול פשוט להגיד את מה שאתה באמת חושב לכל השאר.

עם זאת, ההנחה ההגיונית הזו גורמת לך להגזים. אתה מתחיל לנסות לרצות את כל הסובבים אותך בכך שאתה אוהב דברים שאתה לא אוהב, ואתה מעמיד פנים שאתה מישהו שאתה לא.

החלומות שלך יעזרו לך להימנע מליפול למלכודות הגיוניות רבות שבהן אנשים רבים נלכדים.

הטיהור הרוחני שלך חשוב יותר מכל דבר אחר בחייך.

אתה צריך לפחד להיות רשע, גם אם אתה מרגיש שאתה בטוח. ההשלכות של הטעויות שלך לא מופיעות מיד, אבל הן בוודאי יופיעו במציאות שלך בשלב מסוים של חייך.

עליך לא להסכים עם הרוע בכל הנסיבות ולכבד את מצוות ה' בכל מצבי חייך. יש לכבד את העקרונות המוסריים שלך יותר מכל דבר אחר.

אלוהים נותן לך הדרכה ברורה בדת שלך ובחלומות שלך, מראה לך איך אתה חייב להתנהג כדי להיות אדם בריא וחכם בנפשו.


 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article61142.aspx