נשיא מדינת ישראל, יצחק הרצוג, יישא דברים בוועידת פורבס מתחת לגיל 30 EMEA
נכתב על ידי: חיים נוי
תאריך: 26/05/22

נשיא מדינת ישראל, יצחק הרצוג, יישא דברים בוועידת פורבס מתחת לגיל 30 EMEA

ניו יורק, 25 במאי 2022, (BUSINESS WIRE):

המגזין פורבס הודיע ​​ כי נשיא מדינת ישראל, יצחק הרצוג, ידבר בפני משתתפי כינוס הדגל שלו, מתחת לגיל 30 EMEA, שיתקיים בתל אביב ובירושלים בין התאריכים 29 במאי - 1 ביוני, 2022.

הנשיא הרצוג יצטרף לרשימה ארוכה של יזמים, משקיעים, ספורטאים, אמנים ואחרים בעלי שם עולמי במהלך ארבעת הימים, ביניהם שחקן ה-NBA לשעבר עומרי כספי, מייסד שותף של Waze אורי לוין, ומייסד החד קרן חן עמית (טיפלתי) .

הרצוג נבחר לנשיא מדינת ישראל בידי הכנסת ונכנס לתפקידו ב-7 ביולי, 2021. לפני תפקידו כנשיא, כיהן הרצוג כראש הסוכנות היהודית, ולפני כן כיהן כראש האופוזיציה בכנסת מאז 2013, לאחר בחירתו ליו"ר מפלגת העבודה בנובמבר 2013. הרצוג גם היה המועמד המוביל מול ראש הממשלה נתניהו בבחירות הארציות ב-2015.

בנוסף להזדמנויות למידה ונטוורקינג שאין שני להן, האירוע בן ארבעה ימים יספק למשתתפים מתחת לגיל 30 את ההזדמנות לספוג את התרבות וההיסטוריה העשירה של ישראל באמצעות חוויות VIP ברחבי תל אביב וירושלים. אלו כוללים:

· טקס צלצול פעמון לפתיחת המסחר בבורסה לניירות ערך בתל אביב

· סיורים בלעדיים בשתי הערים ההיסטוריות

· דגימה מהמטבח המקומי, ברמה עולמית, בתל אביב ובירושלים

· טבילה בחיי הלילה המפורסמים של תל אביב וביקור בשוק המפורסם של ירושלים

"איזו דרך טובה יותר להציג יזמים מרחבי העולם את ישראל מאשר לספק שיחה אישית מאוד מיוחדת עם הנשיא הרצוג שישתף את התובנות והאופטימיות שלו עבור ישראל ואזור המזרח התיכון", אמר רנדל ליין, מנהל תוכן ראשי בפורבס. "ישראל היא אחד המוקדים המרכזיים ליזמות וחדשנות בעולם כיום, והמשתתפים שלנו יוכלו לקבל הצצה ממקור ראשון לכך במהלך שהותם בארץ, בשילוב עם דיאלוגים חשובים כמו זה, וזה באמת ניסיון ייחודי".

הקהילה הגלובלית מתחת לגיל 30 של פורבס כוללת למעלה מ-10,000 משני משחק המחוברים זה לזה בכל רחבי העולם, המשתמשים בכישורים המגוונים וביזמות שלהם כדי להניע חדשנות ולפתור אתגרים גלובליים.

למידע נוסף, בקרו ב-2022 Forbes Under 30 Summit - EMEA .

כדי להצטרף לשיחה ברשת החברתית, עקבו אחר Under30Summit#

וועידת פורבס מתחת לגיל 30 EMEA מוצגת בשיתוף עם Charles and Lynn Schusterman Family Philanthropies ו-Pratt Foundation

אודות Forbes

פורבס תומכת בהצלחה בכך ומעניק כבוד לאלה שעשו את זה, ולאלה ששואפים לעשות את זה. פורבס מכנס ואוצר את המנהיגים והיזמים המשפיעים ביותר שמניעים שינוי, משנים את עולם העסקים ומשפיעים באופן משמעותי על העולם. המותג פורבס מגיע היום ליותר מ-150 מיליון אנשים ברחבי העולם באמצעות עיתונאות מהימנה, אירועי חיים ואירועים וירטואליים שהפכו לחותם האיכות של פורבס, תוכניות שיווק מותאמות ו-47 מהדורות מקומיות מורשות ב-77 מדינות. הרחבות המותג של פורבס מדיה כוללות הסכמי רישיון בנדל"ן, חינוך ושירותים פיננסיים.

פורבס הודיע ​​לאחרונה על תוכניות לצאת להנפקה באמצעות צירוף עסקים עם Magnum Opus (NYSE: OPA), חברת רכישה מיוחדת (SPAC).

קשרי עיתונות

U.S.
Jocelyn Swift
[email protected]

Israel
Rachel Glaser
[email protected]

מקור: Forbes.

תוכן הודעה זו בשפת המקור, מהווה את הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. תרגומים מסופקים למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם מול המסמך בשפת המקור, המהווה את הגרסה היחידה של טקסט זה שהינה בעלת תוקף משפטי.

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית BUSINESS WIRE


 
אודות המחבר

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי של סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, לשעבר עורך ראשי של סוכנות הידיעות עתים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים

המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article62033.aspx