מצלמות אבטחה לעסק
נכתב על ידי: LoadSEO - קידום אתרים
תאריך: 22/03/10

מצלמות אבטחה לעסק הינו דבר חיוני לכל עסק בימינו. בעידן אשר אחוז הפשיעה עולה מדי שנה, יהיה זה חסר אחריות מבחינת בעל העסק להשאיר את מקום פרנסתו שבו הוא משקיע את מירב האנרגיות שלו ללא מיגון. באמצעות מצלמות אבטחה לעסק, בעלי העסקים יוכלו להיות בטוחים כי הכל תחת שליטתם גם כאשר הם אינם נמצאים בקרבה גיאוגרפית לעסק.
באמצעות מצלמות אבטחה אלו, תוכל לעקוב אחר המתרחש ולדעת מתי גונבים מהעסק שלך ומי הוא הגנב.
הרבה פעמים אנו שומעים על בעל עסק אשר התקין מצלמות אבטחה לעסק ולראשונה הצליח לגלות שעובד זה או אחר הוא האחראי לגירעון החודשי של העסק.
מלבד זאת, כדאי לכם גם לדעת כי מצלמות אבטחה לעסק משמשות כאמצעי הרתעה.
כל מי שירצה לפרוץ ולגנוב מהעסק שלכם יירתע ויחשוב פעמיים כאשר הוא יבין כי מותקנות בעסק שלך מצלמות אבטחה לעסק אשר מתעדות את כל המתרחש. מלבד זאת ברגע שהעובדים שלך יגלו כי התקנת מצלמות המתעדות את כל צעדיהם בעסק, הם יחשבו פעמיים באם לקחת לעצמם כמה הפסקות או הפסקה אחת כמתוכנן, שכן הם ידעו שאתה תוכל לעקוב אחרי המתרחש.
כמובן, שתמיד יש אופציה, גם בעסק, לדאוג להתקנה של מצלמות אבטחה סמויות בשעות לא שגרתיות, כך שהעובדים לא ידעו כי המצלמות הותקנו ואתם תוכלו לעקוב אחרי ההתנהלות השגרתית טבעית של יום עבודתם.


מצלמות אבטחה לעסק והחוק

חשוב מאוד לדעת שמבחינה חוקית, החוק עומד לזכותך. בתור בעל עסק הינך רשאי להתקין מצלמות אבטחה בעסק ולעקוב אחר המתרחש. דבר זה ייתן לך את האפשרות לעקוב אחר המתנהל מרחוק והרי היתרונות:

  • מצלמות סמויות מהעין - דבר זה מאפשר לך, בעל העסק להיות בעל השליטה הבלעדי על העסק. ללמוד על התנהלות העסק, על הפעולות של העובדים שלך, על השעות שבהם מרבית הלקוחות נכנסים לבית העסק, על פעילות הקופה הרושמת ועוד.
  • מצלמות גלויות לעין - ברגע שמצלמות אבטחה גלויות לעין, הן יוצרות הרתעה. כל מי שעובר באזור רואה אותן, כל העובדים מודעים שמצלמים ומפקחים על כל פעולה אותה הם מבצעים בעסק ועוד.
  • מצלמות אינפרא אדום - מצלמות אבטחה לעסק אשר פועלות בשיטת האינפרה אדום יתנו לכם את היתרון של ראיית יום וראייה לילה. כך שאין דקה שבה המצלמה לא תעבוד ותתעד כל דבר, כשכמות האור לא משבשת את איכות הצילום.
  • מצלמות חכמות - ישנם בעלי עסק רבים אשר מעוניינים בהתקנה של מצלמות אבטחה לעסק וכאשר הם בוחנים את סוגי המצלמות השונות, הם מוצאים את עצמם מוקסמים מהיתרון של המצלמות החכמות ולעיתים בוחרים באופציה זו. למצלמות החכמות יש חיישנים שמסוגלים לאתר כל תנועה ולצלם את אותו איזור שבו מתקיימת אותה התרחשות. בעל העסק יכול להגדיר מהם האזורים הרגישים בעסק שלו, לדוגמא הקופה הרושמת או היכן שממוקמת הכספת של העסק וכל פעם שמישהו יתקרב לאותו אזור בו בעל העסק הגדיר למצלמה החכמה, ניתן יהיה להקליט את אותה התרחשות, לצלם תמונות של המתרחש או להגדיר מראש שהאזעקה תופעל או שתשתלח קריאה למוקד.

מצלמות אבטחה לעסק- סיכום

מצלמות אבטחה לעסק הן הפתרון המושלם לכל עסק מקטן ועד גדול. מצלמות אלו נותנות לך, בעל העסק, את האפשרות לשלוט על כל המתרחש במתחם החיצוני של העסק ובמתחם הפנימי.
בעל העסק הוא זה שיקבע איזה סוג של מצלמות אבטחה לעסק הן המתאימות ביותר לעסק שלו, מהי הכמות הדרושה לו, באילו אזורים הוא מעוניין להתקין את המצלמות ועוד.
הדבר המרכזי והחשוב ביותר היא העובדה שהתקנת מצלמות אבטחה לעסק יעניקו לבעל העסק הן שליטה והן מיגון של העסק אם זה מתוך העסק או ממיקום גיאוגרפי אחר.


 
אודות המחבר

LoadSEO חברת מתמחה בתחום קידום אתרים באינטרנט.לפרטים התקשרו למספר:  08-6466820 או פנו אלינו בכתובת המייל: [email protected]

המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article8146.aspx