ביטוח רכב מקיף
נכתב על ידי: נדב עמידן
תאריך: 06/04/10

ביטוח מקיף לרכב הוא ביטוח חשוב, לא חשוב יותר מביטוח צד ג' אותו חייב כל נהג לעשות על פי חוק, אבל ביטוח מקיף מעניק לכם הגנה גדולה מתרחישים רבים, המחירים? גבוהים אבל לא תמיד, יש כמה פרמטרים להוזלת הביטוח שאותם נסקור במאמר הבא.

בכבישי ישראל יש למעלה משני וחצי מיליון כלי רכב, 1.8 מילון הם כלי רכב פרטיים והשאר משאיות, אופנועים {103 אלף} ועוד, גם אם אתם הנהגים הזהירים ביותר אתם צריכים להיות בטוחים, כן, דווקא באקלים הישראלי ששולט בכבישי המדינה.

הדבר החשוב ביותר הוא להשוות מחירים, לא משנה כמה המלצות שמעתם וגם איזה הצעה נהדרת קיבלת השכן, תמיד בדקו עוד הצעות, כולנו מושפעים ממה שאנחנו שומעים אבל כמה דקות יכולות להיות שוות המון כסף.

ביטוח מקיף צריך לעשות דרך סוכני ביטוח אמינים או ישירות דרך חברות הביטוח, עליכם להבין בדיוק על מה אתם משלמים, ביטוח מקיף השוואה תעזור לכם לא רק לחסוך אלא גם להבין טוב יותר את הפערים בין מה שמציעם לכם החברות השונות.

אז איך מתחילים לחסוך? ולמה זה עולה הרבה הרבה? נתחיל מהצד החיובי:

אם אתם נהגים זהירים ולא היו לכם תביעות ביטוח בשלוש שנים האחרונות המחיר יהיה זול יותר {עוד סיבה מדוע לנהוג בזהירות}

אם אתם שומרי שבת ואם אתם לא נוסעים עם הרכב בחגים ושבתות חברות הביטוח יעניקו לכם הוזלה בפוליסה, חשוב לציין זאת בעת קבלת הצעת מחיר!

אם אתם הנהגים היחידים ברכב או שאתם מגבילים את הנסיעה בו לשני אנשים המחיר יהיה זול יותר.

ואיך מעלים את המחיר? פשוט מאוד: אם עשיתם תאונה לאחרונה המחיר יהיה יקר יותר, אם ברכב נוהג נהג חדש גם כאן תשלמו יותר, בכל מקרה מאוד חשוב לבדוק לפחות 3-4 הצעות מחיר ולהשוות.

וגם אם יש לכם את הביטוח הטוב ביותר תמיד כדאי לנסוע בזהירות!


 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article8312.aspx