מצלמות אבטחה ראיית לילה
נכתב על ידי: LoadSEO - קידום אתרים
תאריך: 27/04/10

מצלמות לראיית לילה הינן בד"כ מצלמות לתנאי חוץ, עמידות למיים ומצלמות בתנאי חשיכה. חברת MYCCTV מציעה מגוון רחב של מצלמות אבטחה לבחירתך.
מטרתה העיקרית של מערכת מצלמות אבטחה היא מעקב, תיעוד ומניעה של אירועים שונים כגון פריצות, תאונות עבודה, גניבות ועוד. מערכת מצלמות אבטחה של היום מאפשרות התחברות דרך אינטרנט מכל מקום בעולם באמצעות המחשב או טלפון נייד ונותנת פתרונות התראה ותיעוד בזמן אמת.
בהתקנת מערכת מצלמות אבטחה מומלץ לשים לב לכמה כללים:

  • יש לבחור מראש את השטח צילום\כיסוי של המצלמה ולפי כך לבחור מצלמה עם עדשה מתאימה.ניתן גם לרכוש מצלמת אבטחה עם העדשה משתנה שתאפשר לכם להחליט במקום על רוחב הזווית צילום הנדרשת במקום.
  • יש למקם את המכשיר הקלטה DVR STANDALONE או DVR PC במקום מוגן או מוסתר.
  • יש להתאים את המצלמות אבטחה לתנאי תאורה קיימים במקום,לדוגמה מומלץ לא לכוון את המצלמה לכוון מקור תאורה חזק כדי למנוע סנוור של המצלמה.במקרה ולא מניתן להימנע מכך יש לרכש מצלמה עם יכולת התמודדות גבוה בתנאי תאורה קשים.
  • במקרה ויש צורך במצלמת אבטחה ראיית לילה מומלץ להתאים אותה לפי טווח תאורה של אינפרא אדום אם ניקח מצלמה עם עוצמת ההארה גבוה במרחב קטן יחסית אנו נגרום לסנוור עצמי של המצלמה .
  • יש להתאים את המצלמת אבטחה לפי שטח בו נתקין אותה .אם המצלמה אמורה להיות מותקנת על התקרה אז נבחר במצלמת כיפה או להפך עם המצלמה תתקן על הקיר או עמוד אנו נשתמש במצלמת צינור עם זרועה מתאימה.
  • מומלץ לסלול את התשתית של מצלמות אבטחה הרחק מגורמים שעלולים לפגוע באיכות התמונה או לגרום לעיוותים כגון כבלים מתח גבוה, אנטנות,מכלי מיים ,מנועים או גנרטורים.
  • כאשר בוחרים מיקום המצלמה מומלץ לקחת בחשבון את אפשרות להגביל גישה לאותה מצלמה על-מנת למנועה פגיעה פיזית או שינוי זווית צילום. במקרה ולא ניתן להתקין מצלמה בגווה מעל 3 מטר מומלץ להשתמש במצלמות אבטחה אנטי וונדליות.

 
אודות המחבר

LoadSEO חברת מתמחה בתחום קידום אתרים באינטרנט.לפרטים התקשרו למספר:  08-6466820 או פנו אלינו בכתובת המייל: [email protected]

המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article8543.aspx