מערכת מצלמות אבטחה
נכתב על ידי: LoadSEO - קידום אתרים
תאריך: 04/05/10

מהי מערכת מצלמות אבטחה? זו התשובה שלה אנו זקוקים לפני שאנחנו מתחילים לבחון סוגי מערכות שונות.
מערכת מצלמות אבטחה, היא מערכת שנועדה על מנת למגן את ביתנו, או את העסק שלנו.
זוהי מערכת המבטיחה לנו מיגון מקסימאלי, שכן היא מאפשרת צילום והקלטה לפי תנועה, הקלטה לפי התזמון אותו אנחנו בוחרים ואף אפשרות לצפות במתרחש בבית דרך האינטרנט, כשאנחנו נמצאים הרחק מן הבית.
מערכת מצלמות אבטחה היא התשובה האידיאלית למיגון העסק והבית שלנו.


מערכת מצלמות אבטחה- הבחירה הנכונה

הרעיון על פניו נראה נפלא: מערכת מצלמות אבטחה שתמגן את כל הבית ותשריש בנו שלווה. אך בעידן בו קיימת דרישה כה רבה עבור מערכת מצלמות אבטחה ובו מייצרים סוגים רבים כל כך של מערכות אלו, השאלה הנשאלת היא: כיצד אנו בוחרים מערכת מצלמות אבטחה מתוך כל "השלל" המוצע לנו? מהי המערכת שבאמת מתאימה לצרכים שלנו?
הנה כמה נקודות חשובות שיעזרו לכם בבחירת מערכת מצלמות אבטחה:

 • החלטה לגבי מטרת קניית מערכת מצלמות אבטחה- האם אנו מעוניינים במערכת זו על מנת למגן את הבית שלנו בצורה גלויה, נסתרת או כאמצעי הרתעה. יש לזכור כי כיום, ישנה אפשרות להשתמש במצלמות אבטחה הנראות לעין, במצלמות נסתרות המגיעות בהסוואה של עטים, שעוני קיר ועוד או לרכוש מצלמות דמי אשר משמשות כאמצעי הרתעה בלבד.
  יש לדעת כמה דברים: אם אתם בוחרים באופציה האחרונה, דהיינו, מצלמות הרתעה, אין צורך במערכת הקלטה כלשהי, שכן זוהי אינה מצלמה אמיתית.
  אם אתם מעוניינים במצלמות שיצלמו רק בזמן אמת את המתרחש בבית או בעסק, גם כאן אין צורך במערכת הקלטה, שכן מערכת הקלטה אינה משרתת את המטרה שלכם.
 • צבע התמונה- האם אתם מעוניינים בצילום בשחור לבן או בצילום צבעוני.
  קחו בחשבון כי בדרך כלל התמונות הצבעוניות של מערכת מצלמות אבטחה יותר ברורות, אך הדבר גם יהיה בעלות יקרה יותר.
 • איזה סוג צילום רצוי לכם- לעיתים מספיקה מערכת מצלמות אבטחה שמספקת להם צילומים של אזור באופן כללי ויש כאלו המעוניינים גם באופציה של צילומי תקריב.
  קחו בחשבון כי אם אתם מעוניינים באפשרות של צילומי תקריב תצטרכו עדשת מצלמה בעלת זום גדול יותר מאשר מערכת המצלמת אזורים בבית או בעסק באופן כללי.
  חשוב מאוד לקחת בחשבון מה העדשה הרצויה לכם, תמיד רצוי לשקול עדשת זום אשר משתנה בהתאם לאזור ולהגדרות שלכם.
 • מצלמה קווית או אלחוטית- אתם צריכים להגיע למסקנה באם אתם מעוניינים שמערכת מצלמות האבטחה יהיו גמישות מבחינת מיקום. כלומר אם אתם חושבים שתהיו מעוניינים להזיז ולמקם אותן במקומות שונים, אולי עדיף לכם מצלמות אלחוטיות. קחו לתשומת לבכם שלמרות שמצלמות אלחוטיות הן האידיאליות ביותר מבחינת ניידות, כאשר יש מכשירים נוספים בסביבה, כגון: טלפונים אלחוטיים זה יכול להפריע לתקשורת ולמהלך העברת הנתונים של המצלמה.
 • האם יש לכם באותו אזור בו אתם רוצים להתקין את מערכת מצלמות, מספיק מקורות חשמל: שקעים, תקעים וכולי או האם אתם מתכננים להתבסס על סוללות?
 • האם אתם מעוניינים שמערכת מצלמות האבטחה תמוקם מחוץ לבית או רק בתוך הבית, או אולי מתאים לכם שילוב של השניים: חלק מהמצלמות ימוקמו בחוץ וחלק פנימה. אור- חשוב לדעת כי מקור אור הוא דבר אשר חשוב לקחת בחשבון כאשר מזמינים מערכת מצלמות אבטחה. האור חיוני לאיכות של התמונה- הצילום. פרטו למוכר מהי כמות האור שיש בביתכם ובדקו עימו עד כמה מערכת מצלמות אבטחה זו עדיפה מאשר מערכת אחרת.

מערכת מצלמות אבטחה למיגון הבית ולהרגשת הביטחון האישית שלכם


 
אודות המחבר

LoadSEO חברת מתמחה בתחום קידום אתרים באינטרנט.לפרטים התקשרו למספר:  08-6466820 או פנו אלינו בכתובת המייל: [email protected]

המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article8756.aspx