עמוד הבית >   נוספים > לימדי עיצוב

אינדקס עסקים ברשת - נוספים

 

לימודי עיצוב – זה הסיפור שלי

כשסיימתי את הצבא מצאתי את עצמי, כמו רבים אחרים, די מבולבל.
עד אז החיים שלי היו מאוד מסודרים ומובנים, ופתאום לא ידעתי מה אני בעצם רוצה מעצמי. חשבתי על כמה כיוונים, אבל אף אחד מהם לא ממש סיפק אותי.
ואז, פגשתי את עומרי.

עומרי הוא חבר ותיק שלי מהתיכון, שלא פגשתי בו שנים, עד לתערוכת ציורים שהוזמנתי אליה דרך מכרים.
כשהגעתי, הסתבר לי שהצייר - הוא לא אחר מאשר עומרי, החבר שלי מהלימודים בתיכון! מאוד התרגשתי לראות אותו ולדבר איתו. באותה תקופה, הוא היה לקראת סיום לימודי עיצוב שלו במכללת קונספט.

כשסיפר לי על הלימודים שלו שפתחו לו פתאום המון דלתות, הבנתי שאלה הם החיים שאני מאחל לעצמי. לימודים עם המון צבע והמון עניין, שיאפשרו לי לעשות את מה שאני הכי אוהב. ו... נרשמתי.

היום אני כבר אחרי הלימודים, למעשה בחרתי עיצוב פנים – (למרות שהתלבטתי עם לימודי גרפיקה), ויש לי תיק עבודות מרשים שפשוט פותח לי כל דלת.

לחברים ומכרים שלי שמוצאים את עצמם באותו מצב שאני הייתי, ומחפשים את דרכם בין לימודי עיצוב, לימודי גרפיקה או לימודי עיצוב פנים , אני ממליץ קודם כל לנסות להכין להם תיק עבודות קטן בשעותיהם הפנויות, לחוות כמה תחומים ולראות מה הכי מדבר אליהם.
  קישורים ממומנים
Google
  מדריכים נוספים
מדריך משפטי
מדריך קוסמטיקה ויופי

  קישורים באתר
לימודי עיצוב
חוקר פרטי
תמי 4
חיפוש לימודים
מסחר במט"ח
נוספים
  פרסומות

 

  © כל הזכויות שמורות לאינדקס עסקים ברשת

מדריכי אינטרנט נוספים: יחסי ציבור, אינדקס עסקים, כרטיסיות עסקיות, שותפויות עסקיות, אינדקס עסקים בישראל, אינדקס עסקי, מאמרים עסקיים, מערכת למורים, טיולים מאורגנים, פריצת מנעולים, מדריך עסקים בישראל


שיווק באינטרנט על ידי WSI